reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2022

Dzień dobry drogie koleżanki;)
Byłam na wątku staraczki 2020 i 2021. Dużo dziewczyn z tamtych wątków zaszło w ciążę. Niestety nie ja. Przestałam czytać to wszystko i chciałam aby odpoczęła mi głowa, myślałam że wyluzowanie coś mi pomoże. Niestety nie myślenie o tym i odpuszczenie w niczym nie pomaga jak to mówią. Po 10ciu nieudanych stymulacjach lecę w kwietniu do artemidy, może tam coś zaradzą. Na początku te owulacje się odbywały, pęcherzyki rosły, pękały. Jednak nie udało się zająć. Potem po 3x letrozolach dziennie nawet nie rosły.. amh 4i coś więc dobre. Ewidentnie coś jest nie tak..lecz co. Może niedługo się dowiem.;)
 
reklama
Uwaga, będzie obrzydliwie.
Jak byłam w toalecie, to wypadło ze mnie dziwne coś. Taki jakby czop śluzowy, wiem, że to nie czop, bo on odchodzi przed porodem, ale coś na kształt tego, taki mega wielki, gesty i rozciągliwy, aż na nodze go poczułam... To znaczy, że szyjka się jakby zamyka i kończą się dni płodne?
Ja takie coś miałam bardzo często, u mnie zazwyczaj pojawiało się chwilę przed owulacją, poparte testami owu. Wcześniej było dość sucho, ale ja nigdy nie miałam potopu podczas dni płodnych. Wtedy szybko leciałam do domu i działanie :D Ale nie znalazłam żadnego związku i poparcia swojej tezy w necie :p
 
Dziewczyny! Ławeczka długa, wszystkie się zmieszczą 😂 Grill już rozpalony, jesteśmy po kilku piwach, mamy też papierosy, jointy, cygara i inne używki jakby kto preferował 🤣
Fajna impreza! Dobrze, ze pogoda ładna, bo ja zostaje na tej ławce przez następne dwa miesiące 😅
 
Ostatnia edycja:
Czemu aż tak długo? Jeśli mogę zapytać?nie to żebym browara i ziemniaków żałowała 🤪
No ja myśle, ze mi nie żałujesz 😄😜
W maju mam mieć zabieg kardiologiczny, już bardziej przesunąć go nie mogę wiec 🤷🏼‍♀️
Liczę na to, ze po nim i po histero ruszę znowu pełną parą, chociaż w zeszłym roku zakładałam, ze walczymy do czerwca tego roku, więc czasu pozostaje mi dość niewiele biorąc to wszystko pod uwagę 😂
 
No ja myśle, ze mi nie żałujesz 😄😜
W maju mam mieć zabieg kardiologiczny, już bardziej przesunąć go nie mogę wiec 🤷🏼‍♀️
Liczę na to, ze po nim i po histero ruszę znowu pełną parą, chociaż w zeszłym roku zakładałam, ze walczymy do czerwca tego roku, więc czasu pozostaje mi dość niewiele biorąc to wszystko pod uwagę 😂
Będzie dobrze!
 
Dzień dobry drogie koleżanki;)
Byłam na wątku staraczki 2020 i 2021. Dużo dziewczyn z tamtych wątków zaszło w ciążę. Niestety nie ja. Przestałam czytać to wszystko i chciałam aby odpoczęła mi głowa, myślałam że wyluzowanie coś mi pomoże. Niestety nie myślenie o tym i odpuszczenie w niczym nie pomaga jak to mówią. Po 10ciu nieudanych stymulacjach lecę w kwietniu do artemidy, może tam coś zaradzą. Na początku te owulacje się odbywały, pęcherzyki rosły, pękały. Jednak nie udało się zająć. Potem po 3x letrozolach dziennie nawet nie rosły.. amh 4i coś więc dobre. Ewidentnie coś jest nie tak..lecz co. Może niedługo się dowiem.;)
Hej :) ja Ciebie pamietam, wiec piona, ja tez nie jestem w gronie tych, co zaszły 🤷🏻‍♀️
 
Hejka w sobotę! U mnie się wczoraj córa trochę rozchorowała, kaszel, ból gardła i wieczorem gorączka. Mam nadzieję, że nie rozprzestrzeni się to na inne osoby 😝 Więc dzisiaj kto inny musi rozpalić grilla na ławeczce i zabawiać towarzystwo 😂 Powiem Wam, że pospałam dzisiaj jak nigdy 😁 Aż mnie głowa teraz ćmi od za długiego spania 😂
 
reklama
U mnie jak zawsze z przygodami. 🥴Tamten cykl trwał całe 25 dni więc witam się serdecznie w 2dc. Standardowo miałam telewizyte u mojego gina, dalej clo, miovelia nac, inofem i od 9dc monitoring i będziemy dawać coś na pękanie tych moich gigantów pęcherzyków. Mam też dostać coś po owu bo mówi, że ten mój prog za niski…. 🙄🙄🙄🙄🙄🙄 wyczerpałam swoje zapasy testów owu i ciążowych i teraz mam zagwozdke (bo przecież w tym cyklu na pewno się uda) ile kupić nowych 🤣🤣🤣🤣🤣🤣
@Bibi89 mam nadzieje że mnie też przedmuchasz 😂😅
 
Do góry