reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2022

reklama
Mam pytanie do dziewczyn które przyjmowaly/przyjmują progesteron w globulkach dopochwowo. Jak radzicie sobie z poranny podaniem jak trzeba zbierać się do pracy? U mnie nigdy do końca globulki się nie rozpuszczaja i zastanawiam sie czy to olać-ile ma się wchłonąć to się wchlonie czy jakos inaczej ogarnac ten tamat? Bo nie widzi mi sie wstawanie np.1h wcześniej aby globulke założyć.
Wracając do wczorajszych rozwazan nad ovitrelle wygrzebałam w końcu w mądry artukule naukowym, ze podany pompiku LH ma wpływać na wzrost PRG, wiec moja doktor to chyba nie zwariowała jednak 🙂lece zapodac se szpryce 🤣 Dobrego dnia 🙂
 
Przyrost jest na granicy normy więc w sumie rzeczywiście nic nie wiadomo.
Rozumiem decyzję lekarza chociaż myślę, l że wizyta w sobotę to za późno, dobrze że masz dziś kontrolę.
Trzymam kciuki żebyś jak najszybciej poczuła spokój[emoji3590][emoji3064]
Jakkolwiek to zabrzmi to ja nie chce żeby ta ciąża się rozwijała, nie za wszelką cenę. Ja ze stratą pogodziłam się widząc pierwsze wyniki, potem plamienia itp wiec to nawet tak nie boli, problem jest w tym, że ja się cholernie boję... chce zeby juz sie to skończyło i obyło się bez interwencji medycznej, a potem wrócimy do starań na spokojnie 🤷🏽‍♀️
 
Jakkolwiek to zabrzmi to ja nie chce żeby ta ciąża się rozwijała, nie za wszelką cenę. Ja ze stratą pogodziłam się widząc pierwsze wyniki, potem plamienia itp wiec to nawet tak nie boli, problem jest w tym, że ja się cholernie boję... chce zeby juz sie to skończyło i obyło się bez interwencji medycznej, a potem wrócimy do starań na spokojnie 🤷🏽‍♀️
przesyłam Ci dużo siły, bo widzę, że teraz tylko to jest dla Ciebie najważniejsze 💪 Pamiętaj, że my kobiety potrafimy podnieść się z każdej najgorszej sytuacji. Pisz Nam wszystko na bieżąco jeśli ma Ci to pomóc i trochę ulżyć ❤️
 
Tak i w zasadzie to chyba ta druga lepiej pasuje do mojej karnacji 😜
O to widze też chcesz z brzuchem iść do ślubu 😂 a Twoja suknia przepiękna, goset sztosss 😍😍
Przy tym gorsecie ciężko będzie iść z brzuchem ale niestety chyba mi to nie grozi, wczoraj na monitoringu dwa duże pecherzyki ale bez wzgórka jajonosnego wiec nawet nie dostałam ovitrelle, bo nic z tego nie będzie. Dostałam kontakt do lekarza z kliniki leczenia niepłodności ale zanim się umówię, zrobię znowu badania itd to kolejny cykl minie.
 
@Ceonis no ja bym 2 brała <3
@hachette ja też ogólnie miałam suknie z bardzo zdobnym gorsetem i brokatowym dołem. Była super wygodna i nic mnie nie uwierało :D aż się pochwalę :D


suknia.jpg
 
Chciałam tylko powiedzieć, że umarła apka z której do tej pory korzystałam. Nowa jest strasznym gównem i nie da się nic zrobić ani znaleźć, nie pokazują się wiadomości najnowsze i jak wchodze na wątek to zawsze jestem na pierwszej stronie więc pewnie zakończę przygodę z forum bo przecież tak się nie da żyć 😂
 
reklama
Do góry