reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2022

reklama
P.S niestety obecnie nie jestem w ciąży, siedze w piwniczce i czekam do września chyba że mnie jasny chu* strzeli i nie wytrzymam tyle to będę się starać w maju lub czerwcu o 5 ciąże 😄
 
Hej!
Chciałabym dołączyć do Was, staram się z mężem o dziecko, aktualnie to nasz 11 cykl, byłam u lekarza w wrześniu i lutym - powiedział czekać jak po pełnym roku nic nie zdziałamy to wtedy pomyśleć o klinice :) czasem mniej czasem bardziej się przejmuje ze nadal się nie udało ani razu, w lutym zrobiłam podstawowe badania oraz AMH wszystko wyszło w miarę w normie, okresy mam regularne co 27-28 dni :)
Jak u Was starania ? Pewnie cześć z Was robiła już badania :) Jak nie wariujecie kilka dni przed okresem ;p
I czy któraś z Was może polecić mi z własnego doświadczenia klinikę w okolicy Katowic ? ;)
 
Nie wiem, ale wez pod uwagę fakt że tutaj wiele dziewczyn stara się o pierwsze dziecko, niektóre o kolejne ale też z różnymi historiami. Nie odpowiem Ci na to pytanie bo NIE DOTARŁAM DO TEGO PUNKTU jak i wiele innych dziewczyn.
Na ciążowym napewno uzyskasz odpowiedź, zaglądają tam dziewczyny które obecnie są w ciąży i mają jakiś punkt odniesienia.
dziękuję Ci bardzo za wymowna odpowiedź, poszukam wsparcia na innych grupach, przepraszam jeśli którąkolwiek "staraczke" ubodła wieść o moim nieprawidłowym pęcherzyku po 3 straconych ciążach... Życzę Wam powodzenia
 
dziękuję Ci bardzo za wymowna odpowiedź, poszukam wsparcia na innych grupach, przepraszam jeśli którąkolwiek "staraczke" ubodła wieść o moim nieprawidłowym pęcherzyku po 3 straconych ciążach... Życzę Wam powodzenia
Skoro miałaś 3 straty to wiesz jak to boli, wiec twoja reakcja jest dla mnie mocno niezrozumiała. Zwłaszcza ze dziewczyny, które się z nami starały po tym jak zachodzą przechodzą na wątek dla ciężarnych i nie maja z tym problemu. Nie mówiąc już o tym, ze co maja pomoc ci dziewczyny, które tego pęcherzyka na usg nigdy nie widziały?
 
reklama
Nie będę komentować już tej goovvnoburzy bo wystarczająco wściekał mnie moja temperatura...
Chyba jestem juz po owulacji 🙈
A seks byl jeden sporo przed nią jeśli była... No i kolejny cykl psu w dupe 😤😤
 

Załączniki

  • 547499f3-1947-4b8f-9897-4a3de4731949.jpg
    547499f3-1947-4b8f-9897-4a3de4731949.jpg
    19,8 KB · Wyświetleń: 58
Do góry