reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2022

reklama
Wróciłam od ginki, endo 5 mm, ale co się dziwić po takim krwawieniu. Oczywiście standardowo lewy i prawy jajnik z licznymi pęcherzykami 😂 żadnego dominującego. Ten cykl mam odpuacic w staraniach, kolejny mogę się starac, ale narazie bez Aromka, bo może owulacja będzie naturalna. Jak nie, to w jeszcze "kolejniejszym" wziąć Aromek, ale narazie bez ovi. Zastanawiam się, czy może jednak wziąć ten Aromek już w następnym cyklu 🙈
 
Wróciłam od ginki, endo 5 mm, ale co się dziwić po takim krwawieniu. Oczywiście standardowo lewy i prawy jajnik z licznymi pęcherzykami 😂 żadnego dominującego. Ten cykl mam odpuacic w staraniach, kolejny mogę się starac, ale narazie bez Aromka, bo może owulacja będzie naturalna. Jak nie, to w jeszcze "kolejniejszym" wziąć Aromek, ale narazie bez ovi. Zastanawiam się, czy może jednak wziąć ten Aromek już w następnym cyklu 🙈
Ja chyba bym sie zdała na lekarza, widocznie chce zobaczyć czy owu wroci czy trzeba będzie jej znowu pomagać... ale rozumiem, że dla ciebie to czekanie jest straszne
 
Zaczęłam zabawę z testami owu, dzisiaj 9dc, obydwie kreski podobne ale według mnie nieco blade… pomoże ktoś? 🥺
 

Załączniki

  • IMG_7649.jpg
    IMG_7649.jpg
    199,1 KB · Wyświetleń: 85
reklama
Do góry