Follow along with the video below to see how to install our site as a web app on your home screen.
Notka: This feature may not be available in some browsers.
Moim zdaniem histeroskopia Ci nie zaszkodzi. Nie wszystko widać na usg, a sa dziewczyny, ktore mialy na usg jednego polipa a na histero wyszlo jeszcze kilka i zostaly usuniete. Jeśli masz chęć to skonsultuj z innym lekarzem, ale ja bym robila jakbym miala skierowanie.Hejka, nowy cykl - nowe nadzieje ale post trochę w ramach wylania żali..
Byłam dzisiaj u innego gina tak na ogólnej konsultacji i po badaniu USG dopochwowego stwierdził, że mam polipa endometrialnego. Mały ale jest... I kur*a jestem taka zła jak lekarz, do którego chodziłam dotychczas przez kilka miesięcy na monitoringi owulacji nie zauważył, że coś jest nie tak...Ten nowy dał mi skierowanie na histeroskopie.
Powiedzcie mi czy w takiej sytuacji myślicie, że najlepiej byłoby to skonsultować jeszcze z kolejnym innym ginem czy od razu lecieć do szpitala? Terminy i tak za trzy miesiące.. No nie mam siły już po prostu do tych starań..
Tak, u mnie po Aromku pecherzyki rosły szybko, owu miałam koło 12 dc, po clo natomiast strasznie wolno, owu chyba w 18 czy 19 dc
Ja na clo tez miałam owu później niż normalnie czy na lamettcieTak, u mnie po Aromku pecherzyki rosły szybko, owu miałam koło 12 dc, po clo natomiast strasznie wolno, owu chyba w 18 czy 19 dc
U mnie nie było różnicy za bardzo między clo a aromkiem, na obu pecherzyki rosły mniej więcej tak samo i tylko po jednym.Mi lekarz od przyszłego cyklu przepisał clo, powiedział, ze moja owulacja trochę nieciekawa, za wolno rośnie ten pęcherzyk. Czy ktoś miał z tym clo doświadczenie, są jakieś skutki uboczne?
Ok, dzięki, a udało się zajsc, nawet biochem, czy nic nie pomogło?U mnie nie było różnicy za bardzo między clo a aromkiem, na obu pecherzyki rosły mniej więcej tak samo i tylko po jednym.
Ja po clo nie miałam żadnych skutków ubocznych, w ogóle nie czułam, ze cokolwiek brałam![]()
Ja dzisiaj kończę stymulacje aromkiemHej dziewczyny u mnie powoli rusza @ i będę miała cykl stymulowany od 2 dc wchodzi AromekTrzymam kciuki że po tych przejściach z laparoskopią i ciąża pozamaciczna szybko zaskoczy teraz
![]()