reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2023

No to pędź🙂 życzę Ci żeby to było to🤞7 lat starań to ogrom czasu. A jakie przeszkody u Ciebie były?
IO, PCOS, ale przede wszystkim brak owulacji. Do tego mam guza na jajniku- zmiana mała i łagodna, pod ścisłą kontrolą co 3 miesiące. Nie trafiłam na dobrego ginekologa dotychczas, który zająłby się moim problemem bezpłodności. Lekarz do którego teraz trafiłam miał zamiar się za to zabrać. Dostałam skierowania na badania, które miałam wykonać w listopadzie. Test zrobiłam w sumie nawet nie wiem po co. Głupie przeczucie? Plamie od dwóch tygodni. Ale to nie było jak standardowy okres. Więc nie ciesze się na wyrost.
 
reklama
IO, PCOS, ale przede wszystkim brak owulacji. Do tego mam guza na jajniku- zmiana mała i łagodna, pod ścisłą kontrolą co 3 miesiące. Nie trafiłam na dobrego ginekologa dotychczas, który zająłby się moim problemem bezpłodności. Lekarz do którego teraz trafiłam miał zamiar się za to zabrać. Dostałam skierowania na badania, które miałam wykonać w listopadzie. Test zrobiłam w sumie nawet nie wiem po co. Głupie przeczucie? Plamie od dwóch tygodni. Ale to nie było jak standardowy okres. Więc nie ciesze się na wyrost.
To plamienie skonsultowałabym z ginem, koniecznie i zbadałabym razem z betą progesteron.
 
Czy któraś z Pań miała wysokie FSh i niskie AMH i zaszła w ciąże? U mnie FSH=15,1, AMH=0,43, 28 lat. Jest jakiś promyk nadziei na naturalne zapłodnienie czy jedynie in vitro?
 
Czy któraś z Pań miała wysokie FSh i niskie AMH i zaszła w ciąże? U mnie FSH=15,1, AMH=0,43, 28 lat. Jest jakiś promyk nadziei na naturalne zapłodnienie czy jedynie in vitro?
Ja amh 0,8 i dwie ciąże w ostatnim czasie. Myśle, że pomogło stosowanie mio inozytolu i podniesienie poziomu witaminy D ☺️
 
Ja amh 0,8 i dwie ciąże w ostatnim czasie. Myśle, że pomogło stosowanie mio inozytolu i podniesienie poziomu witaminy D ☺️
A jakie FSH w 3 dniu cyklu? Pytam bo ginekolog z którą konsultowałam wyniki (inna niż do tej pory chodziłam, bo ona stwierdziła że jest przeciwko in vitro) stwierdziła że przy takim wysokim FSH nie uda mi się zajść w ciążę naturalnie. FSH powyżej 20 lub 25 to już chyba menopauza.
 
A jakie FSH w 3 dniu cyklu? Pytam bo ginekolog z którą konsultowałam wyniki (inna niż do tej pory chodziłam, bo ona stwierdziła że jest przeciwko in vitro) stwierdziła że przy takim wysokim FSH nie uda mi się zajść w ciążę naturalnie. FSH powyżej 20 lub 25 to już chyba menopauza.
Hej. Badałam amh 2x. Pierwszy raz w maju i wtedy wychodziło 1,03 i do tego Fsh 6,70.
Jak badałam drugi raz w sierpniu, to tylko samo amh i wtedy wynik był 0,8 😘
 
reklama
Cześć dziewczyny. Staram się od stycznia o drugie dziecko. Andrzejek w grudniu skończy 2 lata. Ja mam już 41 lat. Udało mi się zająć w ciążę we wrześniu, ale w siódmym tygodniu wszystko się oderwało. Poronienie zatrzymane. Krew nie wypływała z macicy. Teraz jestem na etapie czyszczenia się macicy. Przed pierwszym dzieckiem robiłam całą masę badań. Miałam cesarkę przy pierwszej ciąży i lekarz myślał, że mam zarodek blisko blizny po cc. Myślę, że dał mi progesteron zbyt późno, gdy wreszcie odnalazł zarodek w głębi macicy i to przez to wszystko poszło w diabły. W piatym/szóstym tygodniu ciąży miałam progesteron 9, czyli bardzo niski. Przy Andrzejku brałam progesteron i miałam 44 już w początkowej ciąży.
Moje pytanie:
Kiedy wy robiłyście badania krwi, hormonów itp po poronieniu?
 
Do góry