reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Staraczki 30+

yesenia

Fanka BB :)
Miasto
Biłgoraj
Rozwiązania
0
Witam!! Zapraszam dziewczyny po 30 , które chcą walczyć o Swój Mały Cud :wink:

Ostatnia edycja:
reklama

Joanka85

Maciejkowa Mama
Miasto
Zielona Góra
Rozwiązania
0
Cześć ja mam na imię Asia i mam 30 lat. Mam 4,5 letniego synka i od pół roku staramy się z mężem o rodzeństwo dla niego. Mam na jajniku cystę, której próbuję się pozbyć zanim zajdę w ciążę, dostałam od gina Orgametril, jeszcze 2 dni go mam brać a później będę wyczekiwała @, na razie od 2 miesięcy nie mam owulacji.

P.S. ciekawe czy jeszcze ktoś się niedługo zjawi :)

yesenia

Miasto
Biłgoraj
Rozwiązania
0
Joanka jak miło że się odezwałaś, mam nadzieję że @ szybko pozbędziesz się cysty i zaczniesz staranka :-)

Airfix

Miasto
Kraków
Rozwiązania
0
yesenia Witaj :) Ja również 30-latka , mama 6,5 letniego chłopca od 4 lat starajaca się z przerwami o drugie dziecko :) Również mam Hashimoto, niedoczynność tarczycy i co rok "sype" się co raz bardziej ;) Od tamtego roku mam problemy z krzepnieciem, a jednocześnie w tym roku wyszło że zespoł antyfosfolipidowy ;) Więc pewnie czekają mnie zastrzyki aby utrzymać ciąże, których boję się potwornie....ale czego się nie robi dla kolejnego cudu :) Trzeba wierzyć że się uda :)

yesenia

Miasto
Biłgoraj
Rozwiązania
0
Airfix witaj kochana, jak się cieszę że jest nas więcej :) wspólnie damy radę!!

Może zrobimy sobie listę starających się 30-tek ?

Zapomniałam jaki to kod suwaczka kopiuje się?? Nie mogę wstawić :(

Ostatnia edycja:

Airfix

Miasto
Kraków
Rozwiązania
0
yesenia Od 1 lipca coś się zmieniło jesli chodzi o suwaczki, wiem że trzeba z kodu usunąc wszystko, a zostawić tylko zaczynajace się od . Ja starania miałam zacząć już w tym cyklu, ale z uwagi na to że mój ginekolog nie chce wziąść odpowiedzialności za wypisanie recepty na zastrzyki , wiec zaczynam od kolejnego cyklu 25 lipca :) U mnie ciaza się utrzymuje 2-3 dni po terminie spodziewanej @, mam nadzieje ze zdarze na wizyte u Pani profesor hematolog-immnulog 24 sierpnia abym miała te zastrzyki i nie straciła ewentualnej ciaży :) Ja wierze w to że będzie dobrze. Każdej z nas się uda , zobaczycie :)
A czy Ty może miałaś stymulację cyklu przy wysokim FSH? Ja nie mam wysokiego, ale miałam 4 na CLO i 3 na Femarze ;)

Ostatnia edycja:

yesenia

Miasto
Biłgoraj
Rozwiązania
0
Airfix ja żałuję tylko , że nie zaczęłam się starać wcześniej, ale nigdy nie myślałam że będę miała jakieś problemy. Jutro idę do nowego ginekologa, jest bardzo dobry i liczę na to że wreszcie się uda :)
Jeden cykl z Clo ale okazało się że mąż ma robić badanie nasienia i nie mogliśmy się starać , więc brałam go niepotrzebnie. Jakieś pół roku temu też brałam jeden cykl i nie bardzo mi pomógł , po owulacji miałam jeszcze jeden pęcherzyk , który nie pękł. Masakra, zresztą miałam do tej pory beznadziejnego gina. Moja koleżanka , która chodziła do tego co ja teraz się wybieram była na Clo , potem dostawała Pregnyl i na koniec Luteinę. Właśnie zaszła w ciążę i ja mam nadzieję że się uda!

Ostatnia edycja:
reklama

Airfix

Miasto
Kraków
Rozwiązania
0
yesenia To czyli leczenie Clo u Ciebie takie samo jak u mnie :) Pecherzyk raz rosł, raz nie, a to nie pekał. Dobra była femara ( zamiennik Lametta ) dobrze podnosi estrogen, duzo lepsza niz Clo ( jak coś mam jeszcze 5 tabl na jeden cykl ) . Ja na razie nie chce korzystać już z tych leków, chce spróbować sama, bez niczego. Duphaston tylko biore w drugiej fazie. I tez tak jak u mnie ciagle coś staje na przeszkodzie, a i ginekolog nie za specjalnie się przejmuje :) tez zmieniam lekarza od tego cyklu, albo juz jak zobacze dwie kreski to pójdę.

Autor Podobne tematy Forum Odpowiedzi Data
D Kolejny cykl starań Staramy się 25
monnkej Starania i wsparcie po ciazy biochemicznej Staramy się 391
K Czy Was też wszędzie "prześladują" przyszłe mamy? Staramy się 15
Domi9534 Staraczki lipcowo sierpniowe Staramy się 207
Domi9534 Czerwcowo - Lipcowe staraczki Staramy się 348
Celia89 Staraczki - II połowa 2020 roku Staramy się 20558
Martxx1 Staraczki 2020 z PCOS Staramy się 49
K Poszukuję staraczki z @ kilka dni po owulacji. Staramy się 19
rossig Ananasowe staraczki - dziewczyny z udanych cyklów ... i nie tylko 😁☺️❤️ Staramy się 1798
aniaslu Ogórkowe staraczki i mamuśki prywatnie Ogórkowe staraczki i mamuśki 17370
L Prolaktyna i progesteron- staraczki Potrzebuję porady 17
Verona26 OGÓRKOWE STARACZKI ZE STAREJ PACZKI Staramy się 5015
A Staraczki mieszkające w UK ! Staramy się 137
PaulinaF Zastrzyki Neoparin Staramy się 21
Paulina_1982 Staraczki - I połowa 2020 roku Staramy się 36719
N Pęcherzyk graffa Staramy się 3
A Czy mogę być w ciążę? Staramy się 23
Lalalala Prosze o radę. Czy mogę być w ciąży??? Starania Potrzebuję porady 30
Blaankaa Staraczki - 2 połowa 2019 Staramy się 12381
Agne91 Metody dodatkowe przy staraniach Staramy się 0
R Staraczki z Historią Staramy się 262
martini6 Staraczki ze stażem ponad rok Staramy się 1901
H wykres cyklu staraczki 35+ Staramy się 14
1 Staraczki 2018/2019/2020 - Udało się! :) Przyszłe mamy 11767
martini6 Staraczki „weteranki” 2019 Staramy się 19
G Starania o pierwsze dziecko Staramy się 185
A Starania z clostilbegyt i prolaktyna czynnościow staraczki 2018 Staramy się 6441
1 Staraczki 2018-2020! :) Staramy się 45347
N Staraczki na 2018 Staramy się 28
jadzia715 Tak to my!Staraczki! !:-) Staramy się 3218
nafoczka "Staraczki" lista oraz BADANIA Ciąża po poronieniu 9
yesenia Staraczki 35+ Staramy się 616
C Staraczki Staramy się 1
siwa84 Staraczki z Niemiec 2016/2017 Staramy się 28
xBUMx Staraczki WETERANKI - 2018 naszym rokiem ! Staramy się 46278
F Staraczki 2017 ;) zapraszam! Staramy się 87968
89Katia "I chciałabym i ..... " - grupa odkładających starania o dziecko. Staramy się 1
P Staraczki to dla nas :) Przyszłe mamy 0
P Staraczki to dla nas :) Staramy się 0
B Staraczki o maleństwo w 2016 Staramy się 653
Julka89.89 Staraczki z Hashimoto Staramy się 1
A Staraczki na 2016 rok :) Staramy się 20211
Ruda Hetera Staraczki na Fb :) Staramy się 4
julia0903 Staraczki wiosna 2015 -!kolejne starcie Staramy się 8180
Ola_456 Staraczki na 2015 - z Kafeterii. Staramy się 135
majdaczek14 Staraczki 2015 : ) Staramy się 34088
migduch Starania o 1 dziecko po 26 roku życia- staraczki od listopada 2014 Staramy się 11
madziolina_p Staraczki Styczen 2015 Staramy się 9709
madziolina_p Staraczki Styczeń 2014 Staramy się 0
Lisica. Staraczki 2014 w ciąży Mamy wędrowniczki 873