reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 30+

reklama
Ja powinnam testować jakos w niedziele czy poniedziałek. Oczywiście pewnie sie nie doczekam i bede juz wczesniej testować. Póki co miałam przedwczoraj cień cienia ale wczoraj jedna krecha i beta negatywna. Ale jeszcze jest nadzieja! Termin ostateczny @ to wtorek.
 
Martyska Te dni po owulacji to idą jakby chciały a nie mogły. Niemiłosiernie sie to dłuży. Mi sie okres spoźnił 2 dni i oto jest dzis hehe
 
Martyska no niestety dni do testowania dłuza się niemiłosiernie

Berta to trzymam kciuki za test &&&

Airfix chyba nie muszę pisać jak mi przykro :-(

A my postanowiliśmy wyjechać na wakacje, hotel zarezerwowany więc nie ma już odwrotu, odstresujemy się,i może się uda... dzieciaki też odpoczna ;-)
 
Edytka mi tez by sie przydał odpoczynek....obiecałam synkowi ze pojedziemy nad morze w tym roku, oczywiscie sami bo maz pracuje.
Jakoś dziwnie jestem spokojna w tym roku o te starania, nawet testów mi sie nie chce robic. Chyba juz wyluzowałam całkiem
 
Edytka mi tez by sie przydał odpoczynek....obiecałam synkowi ze pojedziemy nad morze w tym roku, oczywiscie sami bo maz pracuje.
Jakoś dziwnie jestem spokojna w tym roku o te starania, nawet testów mi sie nie chce robic. Chyba juz wyluzowałam całkiem
My też mieliśmy lecieć gdzieś bo zawsze w maju latamy ale zaczęliśmy się starać więc pewnie wakacje odpadna chyba że się nie uda teraz to polecimy...boję się bardziej że zajde a skończy się jak zwykle[emoji53]

Napisane na SM-J500FN w aplikacji Forum BabyBoom
 
Edytka mi tez by sie przydał odpoczynek....obiecałam synkowi ze pojedziemy nad morze w tym roku, oczywiscie sami bo maz pracuje.
Jakoś dziwnie jestem spokojna w tym roku o te starania, nawet testów mi sie nie chce robic. Chyba juz wyluzowałam całkiem

No ja teraz też już się nie spinam bo widzę że i tak nic nie wychodzi, jeśli do końca roku sie nie uda to odpuszczę
 
Kurczę dziś mam 10dpo A temperatura rowniutko 36.8 cały czas po owulacji...więc chyba nic z tego w tym cyklu[emoji53]

Napisane na SM-J500FN w aplikacji Forum BabyBoom

Ale to ładna temperatura.. Jest nadzieja! O której godz sprawdzasz?

Ja miałam ok 37 cały czas w tym cyklu ale brałam 2x2 dupka wiec mysle ze to tez zwiększało temp, bo w cyklach bez dupka mam po owu ok 36,7.
Teraz mi spadła po skończeniu dupka wlasnie do 36,67 i sie zastanawiam czy to spadek na @ (dzisiaj powinna byc) czy to moj naturalny poziom progesteronowy temp bez dupka.
Czekam.
 
reklama
Ale to ładna temperatura.. Jest nadzieja! O której godz sprawdzasz?

Ja miałam ok 37 cały czas w tym cyklu ale brałam 2x2 dupka wiec mysle ze to tez zwiększało temp, bo w cyklach bez dupka mam po owu ok 36,7.
Teraz mi spadła po skończeniu dupka wlasnie do 36,67 i sie zastanawiam czy to spadek na @ (dzisiaj powinna byc) czy to moj naturalny poziom progesteronowy temp bez dupka.
Czekam.
Biorę dupka 1×1 i sprawdzam temp ok 7:30...wcześniej miałam nawet i 37 ale strasznie skakala i bez dupka wtedy...

Napisane na SM-J500FN w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry