reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Staraczki 30+

Anka_1985

Fanka BB :)
Miasto
Poznań
Rozwiązania
0
Hej. Niedługo kończę 32 lata i staram się o pierwsze dziecko. Tabletki anty odstawiłam w listopadzie, to 3cs.

reklama
Rozwiązania
0
Witam,

Mogę do Was dołączyć? Z góry przepraszam za ewentualne błędy gramatyczne (polski nie jest moim językiem ojczystym ;-) )
Przez długi czas nie wiedziałam czy chcę kiedykolwiek mieć dziecko (mąż chce, ale na razie nie naciska), ale ostatnio moje nastawienie się zmieniło i myślę że jestem gotowa :-)
Mam 32 lata. Od jakiegoś czasu próbuję znaleźć sposób na wypadające włosy, a niektórym miesjcach mam niechciane włoski (n.p broda). Endokrynolog zawsze podejrzewali PCO, ale nigdy nic takiego nie było widać na USG. Na ostatnich badaniach zleconych przez dermatologa wyszło mi podwyższone testosteron i androstendion.
Na następne USG idę w marcu (kontrolne), i potem do gin z wynikami.
Od sierpnia z mężem się nie zabezpieczamy, ale dopiero w tym cyklu jestem w "pozytywnym nastawieniu" :-)
W tym cyklu owu (jeśli była) była 12/02, na razie objawów ciązy brak, nie wiem kiedy miałyby ewentualnie się pojawić jeśli byłaby ciąża

Joaszka

Rozwiązania
0
Witam,

Mogę do Was dołączyć? Z góry przepraszam za ewentualne błędy gramatyczne (polski nie jest moim językiem ojczystym ;-) )
Przez długi czas nie wiedziałam czy chcę kiedykolwiek mieć dziecko (mąż chce, ale na razie nie naciska), ale ostatnio moje nastawienie się zmieniło i myślę że jestem gotowa :-)
Mam 32 lata. Od jakiegoś czasu próbuję znaleźć sposób na wypadające włosy, a niektórym miesjcach mam niechciane włoski (n.p broda). Endokrynolog zawsze podejrzewali PCO, ale nigdy nic takiego nie było widać na USG. Na ostatnich badaniach zleconych przez dermatologa wyszło mi podwyższone testosteron i androstendion.
Na następne USG idę w marcu (kontrolne), i potem do gin z wynikami.
Od sierpnia z mężem się nie zabezpieczamy, ale dopiero w tym cyklu jestem w "pozytywnym nastawieniu" :-)
W tym cyklu owu (jeśli była) była 12/02, na razie objawów ciązy brak, nie wiem kiedy miałyby ewentualnie się pojawić jeśli byłaby ciąża
Hejpoczekaj spokojnie na termin @ i jak się spozni to testuj.
Ja mam 37 lat. 5 cykli starań o 2 dziecko i myślę że jednak za późno się za to wzięliśmy. Ale długo nie chcieliśmy 2 dziecka. Córka ma już 7 lat. I ciągle prosi o rodzeństwo ostatnio...

Rozwiązania
0
Powodzenia Joaszko!

U mnie dalej nic nie boli, nie jestem zmęczona, nie mdli, więc trudno, może następnym razem. Będzie to wtedy 9cs.

Rozwiązania
0
Zaczynam dziewiąty cykl. Próbuję wspomaganie naturalne (korzeń Maca), zobaczymy czy to coś da ;)

agabre

Rozwiązania
0
malumosa, czasami objawów nie ma zadnych przez całą ciążę. Znam dziewczyny, które miesiączkowały do końca 3 miesiąca. Bywa naprawdę różnie. PCOS to złożony zespół, u mnie też jeden lekarz podejrzewał, drugi zmienił diagnozę, podobno trzeba zrobić szczeółowe badania hormonalne, zeby faktycznie to zdiagnozować. Najczęściej mdłości i inne objawy pojawiają się około 6 tygodnia ciąży, czyli jakieś 4 tygodnie po owulacji, ale bywa naprawdę różnie :)

reklama

_agnieszka_

Moderatorka
Członek załogi
Rozwiązania
2
Zdążyło się komuś ze krwawil 3 dni a potem zrobiła test i byl pozytywny?
Mialam tak.
Myślałam że to skąpy okres, który pojawił się parę dni wcześniej, a skąpy, bo wtedy intensywnie trenowałam..
Ale kilka dni po tamtym okresie dziwnie się czułam, więc zrobiłam test - wyszły ll

Autor Podobne tematy Forum Odpowiedzi Data
Verona26 Staramy się 3918
A Staramy się 86
PaulinaF Staramy się 20
Paulina_1982 Staramy się 19850
N Staramy się 3
Do góry