reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 30+

Ja tak sama próbowałam ponad pół roku i się nie udało , dlatego muszę zacząć się leczyć :tak: Też chciałam wyluzować ,nie stresować się , nie liczyć dni , nie brać tabletek, ale ja już nie mam czasu na taki luz. Wiem że muszę się wyciszyć ale muszę też wreszcie zacząć się porządnie leczyć
 
Ostatnia edycja:
reklama
Czyli identycznie jak u mnie :) Nie da się czekać w nieskończoność i słuchac lekarza- że to tylko psychika, że trzeba odpuścić....jasne..taka psychika że wyszedł zespoł antyfosfolipidowy.
 
Dorota witam !!!!

Nie mogę się doczekać wizyty , wiecie coś nowego , tak bardzo bym chciała żeby tym razem się udało.

Dziewczynki, może zrobimy listę staraczek ??
 
To może i ja się przyłączę :happy: Co prawda ja to już taka weteranka starankowa, bo ponad 2, 5 roku się staramy i pewnie nie uda się bez wsparcia jakiś procedur medycznych, no ale mogę tu z Wami popisać :tak: Mam 34 lata i synka prawie 10 - letniego. Lista staraczek dobry pomysł :-)
Pozdrawiam Was i życzę udanego weekendu.
 
reklama
Do góry