reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 30+

reklama
Witam dziewczyny!

Ja tylko na chwilę chciałam napisać Yeseni, że trzymam za nią kciuki i wierzę, że w 2016 doczeka się upragnionego maleństwa! Powodzenia kochana :*

Łap fluidki ~▪~▪~▪~▪~▪~▪~▪
Zresztą wszystkie łapcie :)
 
Witam!

Na początku muszę powiedzieć że jest mi trochę smutno, bo myślałam że wątek szybciej się rozwinie:sad: i będzie nas tu więcej 30+ i 35 + które chcą walczyć o maleństwo i borykają się z różnymi problemami. Miałam nadzieję że będziemy pisały o swoich problemach, badaniach i się wspierały , ale liczę jeszcze na to że tak będzie.
A co u mnie... wczoraj byłam na wizycie i pęcherzyk miał 18,5mm. Jutro rano mam dostać Pregnyl 5000 2 amp i czekać na owulację. Staranka na całego , oby się udało, bo już jestem zmęczona. Jak się nie uda to mam zrobić badania : AMH , insulinę i glukozę i dalej monitorować cykl... mam nadzieję że to nie będzie już potrzebne.

Kamilove dziękuję :zawstydzona/y:

Pozdrawiam
 
Witajcie. Dołączam do grona staraczek 30+. W tym gronie zapewne będę weteranką i jedyną kobitką bez dzidziusia. Mam 35 lat. Staramy się z mężem o maleństwo już 5 lat - długich, naznaczonych cierpieniem, wyczekiwaniem, tęsknotą, nadzieją lat. Po wielu miesiącach starań i wizytach u różnych ginekologów, którzy w końcu rozłożyli ręce zostałam skierowana do kliniki leczenia niepłodności. I tak nasza przygoda z klinikami, aktualnie w trzeciej, trwa od września 2013 r. Niby wszystko u nas OK ale ciąży nie ma - lekarza zaliczyli nas do grupy niepłodności idiopatycznej czyli o nieznanej przyczynie. Jestem po 1 nieudanej inseminacji, i w programie rządowym w drugim cyklu, po pięciu transferach. Powoli opadam z sił - staram się nie poddawać ale jest mi ciężko. Smutek, który mocno działa na psychikę daje o sobie znać zawsze, a zwłaszcza wtedy, kiedy: test ciążowy znowu się nie udał, w poczekalni w klinice widzę szczęśliwe przyszłe mamusie z zaokrąglonymi brzuszkami - pozytywnie im zazdroszczę, w rodzinie rodzi się młodemu pokoleniu pierwsze dziecko etc. A my - ciągle czekamy. Ile jeszcze? Nie wiemy. Przepraszam, że tak się rozpisałam ale chyba było mi tego trzeba. Pozdrawiam wszystkie staraczki 30+ i życzę Wam kochane by Wasze marzenia o małym cudzie ziściły się wcześniej niż nasze - ciągle niespełnione:-)
 
yesenia super wieści, czekamy na owu!!! Teraz na pewno się uda i kolejne badania nie będą potrzebne!!!!! :)
iwona2323 witaj, dobrze, że się rozpisałaś, po to jest przecież nasze forum, abyśmy mogły gdzieś się wygadać :)
 
Iwona witaj kochana!! Z całego serca życzę Ci , abyś jak najszybciej zobaczyła na teście dwie tłuste kreseczki!!
Joanka ja też mam nadzieję że nie będę musiała właśnie robić tych badań.
Dziś czuję mega mocny ból prawego jajnika , w nim jest pęcherzyk, ledwo żyję :no:
 
Witam!

Na początku muszę powiedzieć że jest mi trochę smutno, bo myślałam że wątek szybciej się rozwinie:sad: i będzie nas tu więcej 30+ i 35 + które chcą walczyć o maleństwo i borykają się z różnymi problemami. Miałam nadzieję że będziemy pisały o swoich problemach, badaniach i się wspierały , ale liczę jeszcze na to że tak będzie.

Też myślałam, że jakoś szybciej się ten wątek rozkręci:tak: Nie ma już staraczek 30, 35 + ? Hop hop:eek:

Yesenia wizyta widzę owocna, pozostaje mi tylko zaciskać &&&& :happy:

Iwona witaj, fajnie, że dołączyłaś :tak:

Może zrobimy tą listę?

LISTA STARACZEK 30+

Yesenia, lat..., termin niechcianej @

iwona2323, lat 35, termin niechcianej @

Joanka85, lat 30, termin niechcianej @

Neta81, lat 34, termin niechcianej @ 22 lipca 2015

Dziewczyny dopisujcie się, modyfikujcie, zmieniajcie kolorki tak, żeby Wam pasowało :-)
 
reklama
Do góry