reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 30+

reklama
Dziewczyny, o 12:30 mam wizyte. Pisalam juz ze wybieram sie do nowego ginekologa, podobno bardzo dobrego. Prosze trzymajcie kciuki
 
Yesenia Jak po wizytce ? [emoji3]
Neta81 ja tez weteranka, także jest nas juz kilka [emoji3] czasem warto wspomóc sie czymś w walce o mały cud
 
Dziewczyny, z wizyty jestem zadowolona. Lekarz konkretny i bardzo mily. Dzis w 9 dniu cyklu pecherzyk ma 14mm i jest w prawym jajniku. Zawsze czulam bol z lewego i myslalam ze to owulacja a dzis dowiedzialam sie ze w tym lewym mam endometrioze i z tego boli mnie brzuch. Dwa monitoringi wczesniej wykazaly ze nigdy nie bylo pecherzyka w prawym a teraz po laparoskopii mam nadzieje ze cos sie ruszylo. W kazdym razie mam przyjsc do niego we wtorek i zobaczy jak ten pecherzyk rosnie , moze trzeba bedzie podac Pregnyl. Zobaczymy, jestem dobrej mysli.
 
Dzien dobry!! Jestem zmartwiona ta endomtrioza :( ale przynajmniej wiem dlaczego sie nie udaje. Na szczescie w tym cyklu jest pecherzyk w dobrym jajniku wiec jest nadzieja.
 
reklama
Albo leczy sie endo albo stara niestety. Na szczescie jest nadzieja, bo wlasnie w tym cyklu pecherzyk jest w dobrym jajniku :)
 
Do góry