reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 30+

reklama
Witam,

Mogę do Was dołączyć? Z góry przepraszam za ewentualne błędy gramatyczne (polski nie jest moim językiem ojczystym ;-) )
Przez długi czas nie wiedziałam czy chcę kiedykolwiek mieć dziecko (mąż chce, ale na razie nie naciska), ale ostatnio moje nastawienie się zmieniło i myślę że jestem gotowa :-)
Mam 32 lata. Od jakiegoś czasu próbuję znaleźć sposób na wypadające włosy, a niektórym miesjcach mam niechciane włoski (n.p broda). Endokrynolog zawsze podejrzewali PCO, ale nigdy nic takiego nie było widać na USG. Na ostatnich badaniach zleconych przez dermatologa wyszło mi podwyższone testosteron i androstendion.
Na następne USG idę w marcu (kontrolne), i potem do gin z wynikami.
Od sierpnia z mężem się nie zabezpieczamy, ale dopiero w tym cyklu jestem w "pozytywnym nastawieniu" :-)
W tym cyklu owu (jeśli była) była 12/02, na razie objawów ciązy brak, nie wiem kiedy miałyby ewentualnie się pojawić jeśli byłaby ciąża
 
Witam,

Mogę do Was dołączyć? Z góry przepraszam za ewentualne błędy gramatyczne (polski nie jest moim językiem ojczystym ;-) )
Przez długi czas nie wiedziałam czy chcę kiedykolwiek mieć dziecko (mąż chce, ale na razie nie naciska), ale ostatnio moje nastawienie się zmieniło i myślę że jestem gotowa :-)
Mam 32 lata. Od jakiegoś czasu próbuję znaleźć sposób na wypadające włosy, a niektórym miesjcach mam niechciane włoski (n.p broda). Endokrynolog zawsze podejrzewali PCO, ale nigdy nic takiego nie było widać na USG. Na ostatnich badaniach zleconych przez dermatologa wyszło mi podwyższone testosteron i androstendion.
Na następne USG idę w marcu (kontrolne), i potem do gin z wynikami.
Od sierpnia z mężem się nie zabezpieczamy, ale dopiero w tym cyklu jestem w "pozytywnym nastawieniu" :-)
W tym cyklu owu (jeśli była) była 12/02, na razie objawów ciązy brak, nie wiem kiedy miałyby ewentualnie się pojawić jeśli byłaby ciąża
Hej[emoji6]poczekaj spokojnie na termin @ i jak się spozni to testuj.
Ja mam 37 lat. 5 cykli starań o 2 dziecko i myślę że jednak za późno się za to wzięliśmy. Ale długo nie chcieliśmy 2 dziecka. Córka ma już 7 lat. I ciągle prosi o rodzeństwo ostatnio...
 
Powodzenia Joaszko!

U mnie dalej nic nie boli, nie jestem zmęczona, nie mdli, więc trudno, może następnym razem. Będzie to wtedy 9cs.
 
malumosa, czasami objawów nie ma zadnych przez całą ciążę. Znam dziewczyny, które miesiączkowały do końca 3 miesiąca. Bywa naprawdę różnie. PCOS to złożony zespół, u mnie też jeden lekarz podejrzewał, drugi zmienił diagnozę, podobno trzeba zrobić szczeółowe badania hormonalne, zeby faktycznie to zdiagnozować. Najczęściej mdłości i inne objawy pojawiają się około 6 tygodnia ciąży, czyli jakieś 4 tygodnie po owulacji, ale bywa naprawdę różnie :)
 
reklama
Do góry