reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 30+

reklama
Czy mogę dołączyć? Staramy się o drugie dziecko. Syn skończył 18 miesięcy. W lipcu kończę 33 lata. Obecnie 3 cykl starań z dziwnymi historiami po drodze.
 
Hej[emoji6]
moja druga córka ma 17 mcy, pierwsza 9 lat.
3 ciąża poronienie

tylko ja mam już 40 lat...
no dobra, 39.5[emoji23]
Czy mogę dołączyć? Staramy się o drugie dziecko. Syn skończył 18 miesięcy. W lipcu kończę 33 lata. Obecnie 3 cykl starań z dziwnymi historiami po drodze.
 
To i ja się mogę dopisać...
Od paru dni 37 lat, 18mc córeczka na pokładzie, ciągle KP.
Okres wrócił parę miesięcy temu, i chciałabym rodzeństwo.
O córkę staraliśmy się wiele lat, mam nadzieję, że jednak tym razem uda się szybciej [emoji6]

Miałam nadzieję na ten cykl, ale niestety d.. [emoji53]
W sylwestra owu, ale w środę przyszła @, o tydzień za wcześnie... Zrobiłam test, oczywiście bielutko, więc trudno - może next time... [emoji6]
 
To i ja się mogę dopisać...
Od paru dni 37 lat, 18mc córeczka na pokładzie, ciągle KP.
Okres wrócił parę miesięcy temu, i chciałabym rodzeństwo.
O córkę staraliśmy się wiele lat, mam nadzieję, że jednak tym razem uda się szybciej [emoji6]

Miałam nadzieję na ten cykl, ale niestety d.. [emoji53]
W sylwestra owu, ale w środę przyszła @, o tydzień za wcześnie... Zrobiłam test, oczywiście bielutko, więc trudno - może next time... [emoji6]
Trzymam kciuki, żeby w kolejnym cyklu już @ nie było :) Ciekawe czy to kp nie utrudnia nam zajścia.
 
Trzymam kciuki, żeby w kolejnym cyklu już @ nie było :) Ciekawe czy to kp nie utrudnia nam zajścia.
Trochę na pewno, zwłaszcza, że moja mała cyckoholiczka najchętniej przyssała by się na całą dobę [emoji1787]
Ale odstawienie nie wchodzi w grę, więc pozostaje liczyć, że się uda [emoji6]

Ale tym razem naprawdę miałam nadzieję, że się uda... No i ten skąpy okres 7 dni po owu... Ale widocznie kp aż tak rozpierdziela mi hormony...
 
ja ,zaszłam przy kp. w 3 cs gdzie wcześniej rok i 3 inseminacje...
poroniłam ale...
przyczyną nie było kp tylko najprawdopodobniej wada genetyczna losowa zarodka
mam 40lat więc sporo komórek jajowych jest już uszkodzonych...
Trzymam kciuki, żeby w kolejnym cyklu już @ nie było :) Ciekawe czy to kp nie utrudnia nam zajścia.
 
reklama
ja ,zaszłam przy kp. w 3 cs gdzie wcześniej rok i 3 inseminacje...
poroniłam ale...
przyczyną nie było kp tylko najprawdopodobniej wada genetyczna losowa zarodka
mam 40lat więc sporo komórek jajowych jest już uszkodzonych...
To dobrze, że udało się zająć, ale nie u każdego tak jest.
Okres dostałam po raz pierwszy po 15 miesiącach, więc nie powiesz, że kp nie ma wpływu na gospodarkę hormonalną.
No i zależy też, jak często karmisz...
 
Do góry