reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 35+

reklama
Dziewczyny a powiedzcie mi i co wasze badania ok Staracie Sue 3,4 lata. ..... nie myslalyscie nigdy o ivf? Czy iui czy poprostu pogadac z lekarze m chcemy dziecko co robic ???
Przeciez to nie wstyd


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
Pewnie, że o tym myślę ...zwłaszcza jak na tapecie wyczerpujące rezerwy mam :/
Martwię się jak diabli ... dzisiaj o niczym innym nie myślę.
I bynajmniej nie o finanse, bo to jesteśmy w stanie udźwignąć ...tylko czy psychicznie dam radę.
Walczę o drugie dziecko, a po prawdzie to o 3, bo jedną ciążę już straciłam w tym roku ...
Ehh..
 
Ostatnia edycja:
Ahhhh zapomnialam dziewczyny;////, przeciez w pl musicie placic tysiace i ja to rozumiem ze nie kazda pare stac,bo wiem ze ivf w pl to okolo 5000 wzwyz ,wiec to nie malo wzwazajac fakt ze srednia wyplata pl to 2200 ....
Ja moeszkam w Uk tutaj wszustko jest gratis do 3 razy (zalezy od rejonu), mi bardzo przykro ze w pl tak nie jest a prEciez par starajacyvh tak duzo
My tez bylismy w szoku pierw starania potem badania I ok wiec kurde gdzie jest ten problem bo nie wierze w psychike ani cieple kraju dla odprezenia bo to przeszlosmy
Nue liczylam od ponad roku ani ovulki ani temperatury zmienilam prace silownia przyjsciele,powaxnue przestalam myslec o ciazy jednak jak sie skapnelam uplynalwponad rok wiec poszlismy di lekarza tam znow badania znow ok I wyrok ze nasz wiek oboje 36 nadaje sie na ivf jesli dalej nie chcemy probowac ,zeazajac fakt ze JuZ mialam dosc czekania i chec posiadania dziecka pierwszego od razu zdecydowalismy na tak
TrzymM za was wszystkie kciyki byc moze wam Sue uda .......a moze mi tez Po porodzie w kwietniu od razu zaskoczymy......;)))
Pozdrawiam i powodzenia


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
Ja nawet 2200 nie mam...
 
Pewnie, że o tym myślę ...zwłaszcza jak na tapecie wyczerpujące rezerwy mam :/
Martwię się jak diabli ... dzisiaj o niczym innym nie myślę.
I bynajmniej nie o finanse, bo to jesteśmy w stanie udźwignąć ...tylko czy psychicznie dam radę.
Walczę o drugie dziecko, a po prawdzie to o 3, bo jedną ciążę już straciłam w tym roku ...
Ehh..

Powiem wam nie jest tak zle( te cale ivf bo iui to wogole pestka), zanim podeszlismy oczywiscie nue bylo z dnia na dzuen to poogladalam na YouTube filmy ,jest ich napeawde mnostwo ,balam Sue strasznie (oboje daje slowo), Ale jak JuZ bralam te zastrzyki i jak byly usg ze jajka rosna a najbardziej usg jak podawali nam zarodeczki nasze to prawie nie plakalismy a jak JuZ wyszedl pizytyw test i Po tescie usg serduszka to byl poprostu cud
Wysylam wam foto jako wiruski dla was a noz sie uda wam

Druga sprawa mam kumpele ktora poprostu zaplanowala ciaze I Sue udalo w lipcu mieli slub na cyprze tylko oni dwoje i swiadki a ja wtedy w lipcu do niej rzuc JuZ tabletki bo masz slub a ona do mnie faktycznie rzucam bo na cyprze zajde w ciaze. Tak Sue stalo ,si za szczescie co ....... msc Po rzuceniu tabletek i w mscu kiedy brali slub ...!!!!!!
b45c5f21ba3769393cc9ed167df64090.jpg



Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Powiem wam nie jest tak zle( te cale ivf bo iui to wogole pestka), zanim podeszlismy oczywiscie nue bylo z dnia na dzuen to poogladalam na YouTube filmy ,jest ich napeawde mnostwo ,balam Sue strasznie (oboje daje slowo), Ale jak JuZ bralam te zastrzyki i jak byly usg ze jajka rosna a najbardziej usg jak podawali nam zarodeczki nasze to prawie nie plakalismy a jak JuZ wyszedl pizytyw test i Po tescie usg serduszka to byl poprostu cud
Wysylam wam foto jako wiruski dla was a noz sie uda wam

Druga sprawa mam kumpele ktora poprostu zaplanowala ciaze I Sue udalo w lipcu mieli slub na cyprze tylko oni dwoje i swiadki a ja wtedy w lipcu do niej rzuc JuZ tabletki bo masz slub a ona do mnie faktycznie rzucam bo na cyprze zajde w ciaze. Tak Sue stalo ,si za szczescie co ....... msc Po rzuceniu tabletek i w mscu kiedy brali slub ...!!!!!!
b45c5f21ba3769393cc9ed167df64090.jpg



Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
Cudowne maleństwo :) niestety w Polsce takie zabiegi są baaardzo kosztowne. A z wypłaty ledwo na życie starcza....
 
Nessi Ja Z calego serca zycze wam naturalnie jednak jesli dalej bedzue cie czekali kolejne dwa trzy cztery lata pimyslcie o ivf ,to tak samo bedzue wasze jak naturalnie a jesli chodzi o sprawe psychologiczna to sa psycholodzy ktirzy pomagaja,pedagog tez potrzebuje pimocy czasem bo co pedagog to nie psycholog
Ha chodzilam raz na Tydz tzn razem bo nie kazdy radzi sobie Sam z tym ,mialam wozek caly czas ze nie uda sie a tymczasem za 1 razem I mam nadZ ze JuZ nigdy wiecej mimo ze mam dobre wspomnienia ...


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry