reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 35+

Daj mi te nadzieje;)


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
Nawet nie wiesz jak bardzo tego chcę...
W zeszłym tygodniu moja przyjaciółka, która jest 2 miesiące ode mnie młodsza urodziła w 8 miesiącu synka. Jest cudowny. Maleństwo ale to cud natury :)
Ostro działmy. Dziś mój zrobił badania nasienia, ja byłam u dietetyka, skierowanie na hormony już mam :D
 
reklama
Aniu wiem jak bardzo chcesz bo ja jestem Po ivf ....
Tak bardzo chcialam za wszelka cene JuZ ze marudzilam mezowi i kusilam,to nie latwa decyzja wspolna o ivf

Wiem ze mozna urodzic naruralnie w naszym wieku tylko zapewne tak jak I pisze medycyna ze trudniej....
Trzymam kciuki


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Aniu wierze !!!
Dwa lata temu tez dla nas byl wyrok bo mowili hormony ok I maz tez Ale wiek nasz wtedy 34;))) kwalofikacja do ivf ;(, wiec czekalisny jeszxze Nast dwa lata Ale JuZ w tym roku dosc i w lipcu jak JuZ wiesz byl waszym dzuen podanie naszych zarodkow
Oczywiscie ivf nie w pl bo kolosalne cena wiem o tym ludzie zadluzaja Sue aby ivf wykonac,chyva JuZ tez pisalam ja za free (Uk)
Trzymam caly czas kciuki


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry