reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 35+

Aniu wierze !!!
Dwa lata temu tez dla nas byl wyrok bo mowili hormony ok I maz tez Ale wiek nasz wtedy 34;))) kwalofikacja do ivf ;(, wiec czekalisny jeszxze Nast dwa lata Ale JuZ w tym roku dosc i w lipcu jak JuZ wiesz byl waszym dzuen podanie naszych zarodkow
Oczywiscie ivf nie w pl bo kolosalne cena wiem o tym ludzie zadluzaja Sue aby ivf wykonac,chyva JuZ tez pisalam ja za free (Uk)
Trzymam caly czas kciuki


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
Dziękuję Kochana :)
 
reklama
U mnie lipa. Ten cykl przegapilam owu i nie było staranek. Może rok 2017 będzie szczęśliwszy dla mnie. Chociaż. .. Czekam na 30.12, mam wizytę u gina. Okaże się czy będę musiała mieć plastyke blizny po cc. Jeśli to będzie konieczne to może dobrze ze nie udało mi się w ciążę zajść, bo pewnie i tak bym jej nie donosila. Chyba ze nie jest tak źle I będę mogła spokojnie bez interwencji zajść w ciążę.

1usavcqgt1dml95x.png
 
U mnie lipa. Ten cykl przegapilam owu i nie było staranek. Może rok 2017 będzie szczęśliwszy dla mnie. Chociaż. .. Czekam na 30.12, mam wizytę u gina. Okaże się czy będę musiała mieć plastyke blizny po cc. Jeśli to będzie konieczne to może dobrze ze nie udało mi się w ciążę zajść, bo pewnie i tak bym jej nie donosila. Chyba ze nie jest tak źle I będę mogła spokojnie bez interwencji zajść w ciążę.

1usavcqgt1dml95x.png

[emoji110][emoji110][emoji110][emoji110][emoji110][emoji120][emoji120][emoji120]


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Pytanie z serii jestem durna :) czy jeśli mam TSH 5, to jest w ogóle sens sie starać? Czy moze udać sie zajść, jesli tak to czy ciąża z takim wynikiem moze być zagrożona?Jeśli powinnam wstrzymać starania to do jakiego poziomu musze ja zbić zanim zacznę? Dzięki




Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
@motylka optymalny dla Ciazy jest wynik 1.5 - 2 TSH. Ja mialam 3.6 i w pól roku zjechalam do 2.7 i jestem obecnie w ciazy. Dobry endo + leki i wsztstko jest mozliwe. W takich warunkach jak masz teraz ciezko Ci bedzie ciaze utrzymac

Ps. Dodatm ze jestem na najnizszej dawce hormonu i byly w miesiace przerwy w trakcie leczenia.
Napisane na SM-G900F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry