reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 35+

Ja tez jestem
W UK. GP Ci przepisał?


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom

Kurde to ja tu szukam wpisuje staraczki uk itd i mamy Uk i rzadko ktos odpusuje mimo ze jest strona mamy Uk bo Staraczki Uk nie ma a ty motylka mi wyskakujesz ze jestes z Uk ha ha ha
Fajna niespodzianka na dzuen dobry !!!!
Tak gp ale przypominam ci ze jesli czytalas wyzej jestem Po ivf ...staralismy Sue trzy lata i mialam dosc JuZ czekania
Zwazajac ze tutaj masz ivf free wszustko to zesmy Sue zdecydowali ,wiec niewiem jak to jest z tym lekiem dla normalnych starajacych Sue Ale idz do gp i zapytaj i ti jak najszybciej!!!;))



Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
W sumie czy to normalne starania czy podejscie di ivf sadze ze te same resultaty badan i tak czy siak trzeba brac leki aby zmniejszyc tsh ...
No Ale lekarzem nie jestem

Dawaj znac motylka I reszta forumowiczek rowniez!!


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Witam serdecznie... W grupie staraczek po stracie odpisywałam już swoją historię...
Ale w wielkim skrócie. Synka urodziłam kiedy miałam 30 lat. Dwa lata później urodziłam córeczkę. Później okazało się że choruję na nadczynność tarczy. długie lata leczyłam się dużymi dawkami hormonów, więc o dzieciątku nie było mowy. Dwa lata temu moja endokrynolog dała nam zielone światło. W lipcu zobaczyłam upragnione dwie kreski na teście. Radosciom nie było końca... Niestety...
W 14 tygodniu dowiedziałam się że serduszko mojego maleństwa przestało bić
 
Witaj betris!!!;)
Nie wyobrazam sobie jak ciezko musi byc jednak zawsze pamietaj musisz byc silna dla twojej parki I meza ,to takie szczescie tez miec parke dzueciaczkow;)
Czyki teraz mija pol
Roku rozumiem,czy ta nadczynnosc i niedoczynnosc to te same badania tsh ? Nie znam sie Ale wiem ze moja mama miala nadczynnosc w wieku 33 i zaszla w ciaze moja druga siostra;)
Czyki teraz jestes w trakcie badan ?


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Minął rok i niestety nic
Tydzień temu termin okresu i nic. Czekam. Wiecie co to znaczy. Każdy kolejny dzień buduje we mnie myśli, nadzieję...wszystko potęguje fakt że nigdy wcześniej nie spóźniał mi siłę aż tak.
 
Dzisiaj zrobiłam test, niestety negatywny. Jakieś plamienia mam, ale okresu jako takiego nie mam. W poniedziałek byłam u ginekologa. Czekać na @ albo się cieszyć.
 
Witaj kochana dziękuję za dobre słowo.
Dzisiaj miałam naprawdę jeden z cięższych dni. Przez ten tydzień myślałam że stał się cud..
 
reklama
Pierwsza ciąża zakończona w piątym tygodniu. Później szczęśliwie urodziłam synka. Dwa lata później córcia.
Później już same problemy
 
Do góry