reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 35+

A Ja jestem praktykujaca katolikiem nie co Tydz Ale raz s mscu ide
Zycze bys zaszla bo czasem distajemy depresje myslac Tylko o ciazy,Ja chodzilam do psychologa i nie wstydze Sie mowic o tym



Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
@Peugotka 36 bo nie masz się czego wstydzić. Masz dziecko i to jest najważniejsze. Naprawdę nie krytykuję żadnej z metod jednak wiem na czym to polega,jak wygląda i ile kosztuje i w sytuacji kiedy mam jedno dziecko nie zamierzam z nich korzystać (choć przez chwilę była myśl o inseminacji jednak przy słabej morfologii plemników szanse są prawie takie same jak naturalnie...małe).

A tak z ciekawości (to nie złośliwość żadna!) - skoro jesteś praktykującą katoliczką(nie tylko osobą wierzącą)...a wiadomo jakie jest zdanie kościoła na temat in vitro...trochę nie rozumiem Twojego wyboru...Chociaż w sumie rozumiem- potrzeba posiadania dziecka była silniejsza niż nauka kościoła...
Akurat jestem nie wierząca i dla mnie zapłodnienie pozaustrojowe to po prostu jedna ze zdobyczy nauki. Ale Kościół i wierzący twierdzą że dzieci można wymodlić a jak ktoś nie ma dziecka to Bóg tak chciał...
A jako leczenie niepłodności uznają naprotechnologię gdzie to po prostu zwykła obserwacja dni plodnych...a nie żadne leczenie
Napisane na LG-H815 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
@Peugotka 36 bo nie masz się czego wstydzić. Masz dziecko i to jest najważniejsze. Naprawdę nie krytykuję żadnej z metod jednak wiem na czym to polega,jak wygląda i ile kosztuje i w sytuacji kiedy mam jedno dziecko nie zamierzam z nich korzystać (choć przez chwilę była myśl o inseminacji jednak przy słabej morfologii plemników szanse są prawie takie same jak naturalnie...małe).

A tak z ciekawości (to nie złośliwość żadna!) - skoro jesteś praktykującą katoliczką(nie tylko osobą wierzącą)...a wiadomo jakie jest zdanie kościoła na temat in vitro...trochę nie rozumiem Twojego wyboru...Chociaż w sumie rozumiem- potrzeba posiadania dziecka była silniejsza niż nauka kościoła...
Akurat jestem nie wierząca i dla mnie zapłodnienie pozaustrojowe to po prostu jedna ze zdobyczy nauki. Ale Kościół i wierzący twierdzą że dzieci można wymodlić a jak ktoś nie ma dziecka to Bóg tak chciał...
A jako leczenie niepłodności uznają naprotechnologię gdzie to po prostu zwykła obserwacja dni plodnych...a nie żadne leczenie
Napisane na LG-H815 w aplikacji Forum BabyBoom

Samo in vitro udane to nie nauka Tylko zasluga boga!!! To on decyduje czy ivf sie uda czy nie a nie lekarze


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Samo in vitro udane to nie nauka Tylko zasluga boga!!! To on decyduje czy ivf sie uda czy nie a nie lekarze


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
Dziwna logika ale ok. Czyli dobry Bóg nie da dziecka naturalnie ale z in vitro tak...albo nie...zależy czy mu się będzie chciało? Wybacz ale moim zdaniem to nie Bóg ani lekarze tylko biologia. Coś staje na przeszkodzie. I nie zawsze da się przewidzieć czy ominąć.

Dlaczego Kościół tak szkaluje dzieci z in vitro? Gada brednie o bruzdach skoro to "dzieci Boże"?

Zamykam temat. Tak jak do in vitro nic nie mam i cieszę się że naukowcy opracowali tą metodą dzięki której można pomóc naturze i pozwolić na cud narodzin tak temat Boga i kościoła jest strasznie drażliwy dla mnie. A nie chcę nikomu robić przykrości. Zwłaszcza w Święta[emoji6]Zdrowia Tobie i córeczce i powodzenia w staraniach o rodzeństwo (bo chyba coś pisałaś że będziecie się starać).

Napisane na LG-H815 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Jest. Ale ogólnie cicho tu.

1usavcqgt1dml95x.png
Jest[emoji5] ale cisza i żadnych sukcesów u mnie... pora chyba powitać wątek z inseminacją[emoji53][emoji53][emoji53] po 2 latach...

Napisane na SM-N9005 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Bogni a ty jski wiek;)? Ja uridzilam corke w marcu Po ivf bo mialam JuZ dosc czekania udalo sie od razu a masz problem niewiadomy Czemu nie naturalnie...., wiec dalej probuje COs znalezc by Sue udalo naturalnie [emoji12]mam 37


Inviato dal mio iPhone utilizzando Forum BabyBoom
 
Bogni a ty jski wiek;)? Ja uridzilam corke w marcu Po ivf bo mialam JuZ dosc czekania udalo sie od razu a masz problem niewiadomy Czemu nie naturalnie...., wiec dalej probuje COs znalezc by Sue udalo naturalnie [emoji12]mam 37


Inviato dal mio iPhone utilizzando Forum BabyBoom
Ja 35. Doskonale niestety wiem co jest nie tak... u męża słabiutko z plemnikami- z żywotnością, z ruchliwość i z morfologia. U mnie, o ironii, wszystko modelowi. W międzyczasie zaliczyłam jescze laparoskopia wraz ze sprawdzanie drożności jajników. Po tym mieliśmy jeszcze kilka cykl próbować naturalnie. A że niestety nic z tego, szykujemy się na czerwiec na inseminację...

Napisane na SM-N9005 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry