reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 35+

reklama
Ja mam niedoczynność tarczycy, plus Hashimoto, za wysokie FSH , za niskie AMH, niski estradiol, po laparoskopii wyszły mi drobne ogniska endometriozy . Myślę jednak że w tej chwili największy problem jest w mojej głowie ...

DOBRANOC

P.S liczę na to że jutro będzie nas więcej :happy2:
 
Dzień dobry !
Bentula witaj serdecznie ;)

Ja postanowiłam poobserwowac ten cykl i jak nigdy płata mi nieźle figle . Dziś 15 dc , ostatnio owulacje mialam bardzo szybko w 12-13 dniu bo i cykle mam krótkie 23-26 dni . Dopiero wczoraj wyszedł mi pozytywny test owu ale temperatura niska . Nie wiem czy wogole będzie w tym cyklu owulacja . Zawsze czułam mega ból podczas owu , teraz jeszcze go nie czułam . Dziś zaczyna coś się dziać tak czuję .

Miłego dnia !
 
U mnie niski estradiol i progesteron, za wysoka prolaktyna. Biorę leki i niby wszystko pięknie, tylko ciąży brak. Mam 36 lat, w styczniu skończę 37. Jak człowiek bardzo chce to ciało płata różne figle. Ostatnio nie było owu. Dzis idę na usg i zobaczymy jak w tym miesiącu.
 
To ja Was troszke pociesze ;) mam 35 lat i rok sie staralismy i postanowilam.ze jak przez rok nic to idziemy sie przebadac. I tak mijaly miesiace, wiedzialam kiedy jajeczkuje i ciagle nic i nic... az tu zbliżal sie ten rok, juz mialam nas umawiac do lekarza by okreslil problem a tu nagle na tescie 2 kreski! Dla mnie cud, wymodlony cud! Mialam łzy szczescia w oczach i niedowierzanie :) Teraz mamy 15tc :) Trzymam za Was kciuki!
 
Aha... zaszłam jak juz przestalam mierzyc temp i odpuscilam temat ciazy... kochalismy sie jak samo tak wyszlo, bez sprawdzania dni plodnych i bez... mowia ze tak zwykle jest :)
 
reklama
A ja chyba będę zmuszona zakończyć starania. Dzisiaj na usg lekarz stwierdził że mam dziurę w macicy, że źle się zrosla po poprzednim cc. I że ciąża to ogromne ryzyko. W pn. skonsultuje to z innym lekarzem ale w cuda nie wierze. Jestem załamana.
 
Do góry