reklama

Staraczki Czerwiec 2013

Temat na forum 'Staramy się' rozpoczęty przez AniolekBB, 29 Maj 2013.

1. AniolekBB

AniolekBB Fanka BB :)

Witam,

Czerwiec już tuż tuż, dla mnie to miesiąc na nową nadzieje. Dostałam zielone światło od lekarza, jestem po poronieniu 25.04, ale mam nadzieje, że i dla mnie wkrótce zaświeci słońce. Dzisiaj dostałam @ i mam ogromną nadzieje, że kolejna już nie przyjdzie, poprzednio udało się za pierwszym razem, więc jestem dobrej myśli. Pewnie niektóre z Was będą mnie pamiętać z poprzednich wątków, więc mam nadzieje, że wkrótce do mnie dołączycie.

2. żabucha

żabucha Fanka BB :)

Cześć AniołkuBB
    Dołączam do Ciebie na wstępie. Ja Cię pamiętam z marcówek.

Ja też staranka wznawiam od czerwca. Mam przeczucie, że to będzie szczęśliwy miesiąc (17 mam urodziny;-)). Fajnie by było, bo dzidzia urodziłaby się na wiosnę. Ja ma jeszcze 10-13 dni do @. Teraz jestem już chyba po owulce. Chyba, bo coś mi temperatura stoi w miejscu.

3. reklama
  4. tygryseczek

tygryseczek Staraczka

Ja tez tu witam ;) wczoraj mnie ta @ nawiedzila takze zaczynam nowy cykl ale juz z wiesiolkiem i i juz dzis tez przyszedl mi castagnus takze wzielam...;) dla jasnosci olej tylko do owu a castagnus przez 90 dni ?

Ostatnia edycja: 30 Maj 2013
  5. żabucha

Cześć tygryseczku. Tak wiesiołek do owulki i castagnus przez 90 minimum a max 180 dni. Jak już biorę drugi cykl i bardzo sobie chwalę. Tylko, że nie ekstrakt tylko zmielone zioło. Wiesiołek biorę regularnie, ale odkąd zaczęłam staranka to po owulacji robię przerwę do @. I mam nadzieje, że w czerwcu się uda!!!

6. tygryseczek

tygryseczek Staraczka

To dobrze fajnie...:) a mam pytanie czy wasi mezczyzni tez cos biora..? ja mam zamiar zakupic mojemu cos ale nie wiem co lepsze czy androvit czy salfazin?

7. karotka00

karotka00 Fanka BB :)

Hej dziewczyny ;-) Zaglądałam czasem na inne wątki staraczek,w końcu postanowiłam,że w tym się zadomowię :) A co.:-) Krótko o mnie; mam 25 lat, córkę-Sarę (we wrześniu skończy 4 latka),no i właśnie z moim P.staramy się o rodzeństwo dla niej. Mamy z tym problem,bo...od września mam bardzo rozregulowany cykl,najpierw były opóźnienia @ 2-3 dniowe,potem 5-7,aż w końcu od stycznia jest jakiś cyrk....W styczniu było 56 dni cyklu,więc @ przyszła dopiero w marcu,a po niej kolejne 66 dc i @ była teraz 20.05. Byłam 2 razy u gina,za pierwszym razem kompletnie mnie olał,chociaż zrobił cytologię i usg,ale wszystko wyszło ok. Teraz jak byłam,na początku maja,to powiedział,że mam brać takie krople Agnolyt (mieszkam w Niemczech,w Polsce ich nie ma chyba) na wyregulowanie cyklu i pomoc w zajściu w ciążę. Od wczoraj zaczęłam intensywne staranka :-D,a ponieważ ciężko w jakikolwiek sposób wyliczyć mi owulkę,to strzelamy na ślepo.;-) Męczy mnie już ta niepewność,ale pogodę ducha jeszcze mam.Lekarz powiedział,że jeśli do sierpnia mi się cykle nie wyregulują ani nie będę w ciąży,to przejdziemy na jakieś poważniejsze hormony. Ehh...wybaczcie ,rozpisałam się.:sorry: Sama już nie wiem co o tym wszystkim myśleć...

8. Matik2012

Matik2012 Fanka BB :)

witam, ja właśnie zaczynam stranka więc zobaczymy co to będzie , również po przeżyciach ale i z bagażem 2 chłopaczków bliźniaków :)

9. żabucha

Cześć Matik. Bliźniaki ale super! W jakim wieku?
    Karotka dawno Cię nie było? Tez byłaś na marcówkach:-). Mamy córeczki w podobnym wieku. Te kropelki co bierzesz to chyba też są z niepokalankiem( agnus castus). To już trzy z nas są na tych ziółkach.
    Coś czuję, że czerwiec będzie owocny:-)

Tygryseczku mój brał Pregnacare Conception a teraz bierze Wellman z Vitabiotics i magnez dodatkowo + mleczko pszczele z Holland&Barrett (mieszkamy w UK)
    Ja tez biorę witaminki. Brałam Vitabiotics a teraz Seven Seas dla starających się+ magnez i proszek Fruits of the Earth ( ale to nie jest suplement). No i Agnus Castus i wiesiołek.

Ostatnia edycja: 30 Maj 2013
  10. reklama
  11. tygryseczek

tygryseczek Staraczka

zabucha ja tez mieszkam w UK obecnie....;) dzieki za info mam nadzieje ze cos to pomorze moj magnez caly czas bral teraz co odstawil bo mu rece dretwialy ...

12. karotka00

karotka00 Fanka BB :)

matik hehe bliźniaki super sprawa,chociaż wyobrażam sobie,jak czasami musi być ciężko...:sorry:
    żabucha a no byłam na marcówkach :-) Potem zaglądałam czasami na inne miesiące,ale generalnie nawet,jak się udzielałam,to jak przychodziła @,to dostawałam czarnej rozpaczy i wyłączałam BB na kilka dni,czasem tygodni...:zawstydzona/y: Ale teraz sobie postanowiłam,że pozostanę na tym wątku,choćby nie wiem co.Nawet,jeśli się nie uda w tym cyklu,nawet,jeśli będą problemy,to właśnie po to tu jesteśmy,żeby się nawzajem wspierać.:-)
    A co do kropelek,masz chyba rację. Nie wczytywałam się dokładnie,wiem tylko,że ich w Polsce nie ma,a w Niemczech właśnie je mi polecił gin.Jestem strasznie niecierpliwa,bo chciałabym,żeby zadziałały jak najszybciej i żebym "zaszła" już teraz,w tym cyklu.:-D A nuż się uda...Chociaż wiem,że na to potrzeba paru miesięcy. Ale wiesz...też mam jakieś dziwne przeczucie,że czerwiec będzie owocny.:-)

Poleć forum