reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki Czerwiec 2013

AniolekBB

Fanka BB :)
Dołączył(a)
14 Październik 2012
Postów
2 059
Miasto
Podbeskidzie

Witam,

Czerwiec już tuż tuż, dla mnie to miesiąc na nową nadzieje. Dostałam zielone światło od lekarza, jestem po poronieniu 25.04, ale mam nadzieje, że i dla mnie wkrótce zaświeci słońce. Dzisiaj dostałam @ i mam ogromną nadzieje, że kolejna już nie przyjdzie, poprzednio udało się za pierwszym razem, więc jestem dobrej myśli. Pewnie niektóre z Was będą mnie pamiętać z poprzednich wątków, więc mam nadzieje, że wkrótce do mnie dołączycie.
 
reklama
Cześć AniołkuBB
Dołączam do Ciebie na wstępie. Ja Cię pamiętam z marcówek.

Ja też staranka wznawiam od czerwca. Mam przeczucie, że to będzie szczęśliwy miesiąc (17 mam urodziny;-)). Fajnie by było, bo dzidzia urodziłaby się na wiosnę. Ja ma jeszcze 10-13 dni do @. Teraz jestem już chyba po owulce. Chyba, bo coś mi temperatura stoi w miejscu.
 
Ja tez tu witam ;) wczoraj mnie ta @ nawiedzila takze zaczynam nowy cykl ale juz z wiesiolkiem i i juz dzis tez przyszedl mi castagnus takze wzielam...;) dla jasnosci olej tylko do owu a castagnus przez 90 dni ?
 
Ostatnia edycja:
Cześć tygryseczku. Tak wiesiołek do owulki i castagnus przez 90 minimum a max 180 dni. Jak już biorę drugi cykl i bardzo sobie chwalę. Tylko, że nie ekstrakt tylko zmielone zioło. Wiesiołek biorę regularnie, ale odkąd zaczęłam staranka to po owulacji robię przerwę do @. I mam nadzieje, że w czerwcu się uda!!!
 
To dobrze fajnie...:) a mam pytanie czy wasi mezczyzni tez cos biora..? ja mam zamiar zakupic mojemu cos ale nie wiem co lepsze czy androvit czy salfazin?
 
Hej dziewczyny ;-) Zaglądałam czasem na inne wątki staraczek,w końcu postanowiłam,że w tym się zadomowię :) A co.:-) Krótko o mnie; mam 25 lat, córkę-Sarę (we wrześniu skończy 4 latka),no i właśnie z moim P.staramy się o rodzeństwo dla niej. Mamy z tym problem,bo...od września mam bardzo rozregulowany cykl,najpierw były opóźnienia @ 2-3 dniowe,potem 5-7,aż w końcu od stycznia jest jakiś cyrk....W styczniu było 56 dni cyklu,więc @ przyszła dopiero w marcu,a po niej kolejne 66 dc i @ była teraz 20.05. Byłam 2 razy u gina,za pierwszym razem kompletnie mnie olał,chociaż zrobił cytologię i usg,ale wszystko wyszło ok. Teraz jak byłam,na początku maja,to powiedział,że mam brać takie krople Agnolyt (mieszkam w Niemczech,w Polsce ich nie ma chyba) na wyregulowanie cyklu i pomoc w zajściu w ciążę. Od wczoraj zaczęłam intensywne staranka :-D,a ponieważ ciężko w jakikolwiek sposób wyliczyć mi owulkę,to strzelamy na ślepo.;-) Męczy mnie już ta niepewność,ale pogodę ducha jeszcze mam.Lekarz powiedział,że jeśli do sierpnia mi się cykle nie wyregulują ani nie będę w ciąży,to przejdziemy na jakieś poważniejsze hormony. Ehh...wybaczcie ,rozpisałam się.:sorry: Sama już nie wiem co o tym wszystkim myśleć...
 
witam, ja właśnie zaczynam stranka więc zobaczymy co to będzie , również po przeżyciach ale i z bagażem 2 chłopaczków bliźniaków :)
 
Cześć Matik. Bliźniaki ale super! W jakim wieku?
Karotka dawno Cię nie było? Tez byłaś na marcówkach:-). Mamy córeczki w podobnym wieku. Te kropelki co bierzesz to chyba też są z niepokalankiem( agnus castus). To już trzy z nas są na tych ziółkach.
Coś czuję, że czerwiec będzie owocny:-)

Tygryseczku mój brał Pregnacare Conception a teraz bierze Wellman z Vitabiotics i magnez dodatkowo + mleczko pszczele z Holland&Barrett (mieszkamy w UK)
Ja tez biorę witaminki. Brałam Vitabiotics a teraz Seven Seas dla starających się+ magnez i proszek Fruits of the Earth ( ale to nie jest suplement). No i Agnus Castus i wiesiołek.
 
Ostatnia edycja:
zabucha ja tez mieszkam w UK obecnie....;) dzieki za info mam nadzieje ze cos to pomorze moj magnez caly czas bral teraz co odstawil bo mu rece dretwialy ...
 
reklama
matik hehe bliźniaki super sprawa,chociaż wyobrażam sobie,jak czasami musi być ciężko...:sorry:
żabucha a no byłam na marcówkach :-) Potem zaglądałam czasami na inne miesiące,ale generalnie nawet,jak się udzielałam,to jak przychodziła @,to dostawałam czarnej rozpaczy i wyłączałam BB na kilka dni,czasem tygodni...:zawstydzona/y: Ale teraz sobie postanowiłam,że pozostanę na tym wątku,choćby nie wiem co.Nawet,jeśli się nie uda w tym cyklu,nawet,jeśli będą problemy,to właśnie po to tu jesteśmy,żeby się nawzajem wspierać.:-)
A co do kropelek,masz chyba rację. Nie wczytywałam się dokładnie,wiem tylko,że ich w Polsce nie ma,a w Niemczech właśnie je mi polecił gin.Jestem strasznie niecierpliwa,bo chciałabym,żeby zadziałały jak najszybciej i żebym "zaszła" już teraz,w tym cyklu.:-D A nuż się uda...Chociaż wiem,że na to potrzeba paru miesięcy. Ale wiesz...też mam jakieś dziwne przeczucie,że czerwiec będzie owocny.:-)
 
Do góry