reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki Czerwiec 2013

reklama
Mam pytanie do osób, które brały castangusa lub vit B6 - wczoraj wzięłam castangusa x2 i vit B6 50 mg x3 i wszystko było ok, a dziś rano znowu wzięłam takie same dawki (wszystkie tabletki na raz) i niedługo po wzięciu rozbolała mnie wątroba - już prawie 3h mnie boli :szok: Zdarzał Wam się ból wątroby po którymś z tym leków?
 
Olcia nie pomogę :( nie brałam.
A ja z kolei mam prośbę - jeśli jeszcze nie macie konta na OVUfriendzie a chciałybyście prowadzić obserwację objawów i tempki w cyklu proszę zarejestrujcie się przez ten link
OvuFriend - Zwiększ Szanse na Zajście w Ciążę! abonament premium się kończy i zbieram punkty na kolejny miesiąc :) pewnie w większości już macie tam konta bo w sumie to od Was się dowiedziałam o nim hehe :) ale jeśli jeszcze nie macie to please :) a! rejestracja darmowa jest oczywiście!
 
Witam miałam testować w środe ale już dzisiaj zrobiłam i nie wytrzymałam bo boli mnie brzuch jakby miałam przyjść @ . Raczej tak z ciekawości zrobiłam. Niestety I kreseczka :( Ale może za wcześnie zrobiłam bo przez 3 ostatnie miesiące mam wszystko rozregulowało i nie co 28 tylko 31-33. Ale po tych bólach sądze, że raczej nic nie wyjdzie. :(
 
Mam pytanie do osób, które brały castangusa lub vit B6 - wczoraj wzięłam castangusa x2 i vit B6 50 mg x3 i wszystko było ok, a dziś rano znowu wzięłam takie same dawki (wszystkie tabletki na raz) i niedługo po wzięciu rozbolała mnie wątroba - już prawie 3h mnie boli :szok: Zdarzał Wam się ból wątroby po którymś z tym leków?
Olapalo, a czemu łykasz tak wysoką dawkę witaminy B6. Nie pomyliło Ci się przypadkiem? Dopuszczalna norma dla kobiet w naszym wieku to 1,3 mg. 100 mg/dobę to dawka graniczna, przy której zazwyczaj nie pojawiają się efekty uboczne. Ty zażyłaś 150 mg... Zażyłaś albo - wybacz - pitolisz głupoty ;-)

Do mnie @ zawitała. Znowu jak w zegarku. Czyli witaj kolejny cyklu! :dry:
 
olapalo ja lykam vit B6 w dawce 10mg na dobe, co daje 714% normy RDA. Biore tez castangus w duzej dawce. Ale 150mg B6 na dzien to troche duzo za duzo:szok:. Skad masz taka witamine? Ktos zalecil taka dawke? Jak to mozliwe?
 
Dzięki za odpowiedzi! Tutaj na forum któraś dziewczyna napisała, że brała vit B6 codziennie 3x50mg i dzięki temu zniknęły plamienia w trakcie cyklu - myślałam, że to standardowa dawka :confused:
Kinga - bóle jeszcze o niczym nie świadczą ;-)
 
Dawki leków / suplementów powinno się dobierać ściśle wg wskazań lekarza lub porady farmaceuty, a nie dlatego "że ktoś na forum napisał". To jest niepoważne. :baffled:
 
Jednak dziś nie testowałam, jutro rano to zrobię. Stresuję się, bo chciałabym zobaczyć II.. Dziś jest 46 dc, dalej bez okresu + wyższa temperatura. Śpię popołudniami a także mam mdłości, jednak tylko wieczorem..
 
reklama
Madzia&Lena no to testujemy jutro razem, dziś dopiero przyszły zamówione testy, więc też rano nie robiłam testu, zresztą rano wszystko wskazywało na to, że zaczyna się @, ale plamienie było tak niewielkie, że trwało chyba godzinę (choć dalej sama nie wiem skąd to plamienie, bo nigdy tak wcześniej nie miałam); zatem jeśli do rana nic się nie zmieni, to jutro z rana powtarzam test (choć chyba szanse są niewielkie, bo dziś temp. spadła do 36,6)
 
Do góry