reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki forever!

Asionek - polecam, kupuj rower, fotelik i w drogę :D jak się miewa Nat?? pewnie plaża opanowana

Paulina - co tam?? jak się udała komunia?? wróciliście czy zostałaś na dłużej u rodziców?? piękna dama z Twojej Majeczki na fb zdjęciach )

U nas nic sie nie dzieje, siedzimy na dworze ile się da. Wczoraj byliśmy w Ustroniu. K. na rowerze po górkach jeździł a ja z Igorem nad Wisłą. Siedział sobie dwie godziny w wodzie i bawił się kamykami. Brakowało tylko jakiegoś piaskowego brzegu. Może w innym miejscu było coś takiego ale nie znalazłam.
To spanie do 9 było jednorazowe no ale dwie pobudki które teraz ma to i tak luzik w porównaniu z tym co było :) a może kiedyś nadejdzie taki super dzień, że zacznie przesypać całe noce.
Ogródek prawie gotowy, jeszcze tylko pomidory poprzesadzać i będzie git :)
 
reklama
hej :)

Emyly u nas na plaze za bardzo czasu nie ma ... maly do zlobka chodzi na 14 do 17 , a ja albo robie cos w domu , albo zakupy , albo pakowanie , albo wszystko na raz :)

kurcze zazdroszcze , ze ci Igorek tak ladnie siedzi i sie bawi na brzegu !! moj to leci od razu na glebiny i zapomnij , ze usiadzie , wiec tylko stres i latanie ... planuje jeszcze kupic maly basenik i brac mu , moze jak bedzie mial wode caly czas przy sobie to posiedzi ? ;)

a gdzie reszta ?
 
hejo

wróciliśmy wczoraj o 7 rano....o 5 była pobudka, ale za to nie zrywaliśmy się z komunii zaraz po obiadku
komunia jak komunia, impreza i dużo jedzenia, pysznego jedzenia;)))) dzieci się nabiegały, młoda komunistka zadowolona z prezentów, dostała bardzo klasyczne rzeczy: laptopa, rower, zegarek, aparat foto.....bo jak czasami czytałam co dzieci sobie 'żądają' na komunię to aż strach;)))
mąż mi zdjęcie zrobił.....obciął mi nogi i miałam zamknięte oczy, moja sis po pokazaniu jej tego zdjęcia, spytała kto jest moim dilerem,hehehehehe;)))także zdjęcie nie nadaje się do upublicznienia;)))


a dziś siedzimy sobie z Majeczką, gotujemy zupkę, byłyśmy w bibliotece, zapas książek mamy;))) nawet o kotku coś trafiłyśmy
po 12 będziemy ruszały po Danielka, a mała sobie zaśnie, więc posiedzę najwyżej z książką w parku;) no i zakupy jakieś by się przydały....
kurka nie mam nawet kiedy ostatnio usiąść spokojnie, ciągle coś do ogarnięcia....

i szukamy rowerka większego dla Daniela, w sierpniu skończy 5 lat a ma 115cm wzrostu......ma rowerek na którym obecnie pedałuje do przedszkola i na placu zabaw, ale niedługo zacznie haczyć kolanami w brodę;)) i Majeczce musimy szukać biegowego bo w tym Daniela łożysko strzeliło.....
 
hej :)


oj pojadlabym sobie takiego zarelka dobrego :D
widze twoj M taki ma talent do fot jak moj hehe , ja zawsze nie mam nog , glowy , a jak juz mam to zamkniete oczy , glowa gdzies w bok , ze malo co mnie widac ... za to on ma sporo fot hehe

moj jeszcze za niski na rowerek biegowy trzeba troche poczekac ..


powoli pakuje kartony i kurka malo co spakowalam , a kartonow juz masa ,bedzie porazka jak to wszystko zapakuje chyba bardzo duzy samochod potrzebujemy ;)

maly w zlobku super , cale dnie sa na zewnatrz wiec super , przychodzi to juz zmeczony bidok jest wiec zaraz kapiel i spac :)
 
Asionek - super ze nat dobrze się czuje w żłobku a i ty masz chwile wytchnienia. No człowiek dopiero przy przerowadzkach zdaje sobie sprawę ile rzeczy nazbieral a najwieksza część pewnie należy do najmłodszego w rodzinie :D
Paulina - a to maz. Mówisz fotograf z niego marny :D może ktoś z innych gości zrobił zdjęcie a którym się sobie spodobasz i pochwalisz się kreacją
Kilka dni temu dałam Igorowi jogurt z mleka koziego i nic do tej pory się nie dzieje, żadnej nowej wysypki. Tak wiec mam nadzieje ze tak zostanie. Zawsze t jakieś urozmaicenie. Ciekawe jaj zareaguje na truskawki jak juz się pojawia. I znalazłam jeszcze w sklepie takie super lizaki, piszą na nich że bez cukru i konserwantów i barwników i też bez zlej reakcji a przynajmniej posiedzi spokojnie w wózku jak juz zaczyna marudzić. Przynajmniej tyle ma to moje dziecko ze słodkości, lizaka raz w tygodniu :)

Czas do spania bo ... Meczybula litości nie Zna najczęściej hehe
Kolorowych
 
kawka??

Asionek - n właśnie tak się zdziwiłam, że potrafił być taki spokojny. Wodę uwielbiał od małego :)
Na lato otwierają niedaleko taki mały park wodny. nie typowy basen ale raczej fontanny, dla dzieciaków,i nawet płacić nie trzeba :) oo taki:
z10117832Q,Wodny-Plac-Zabaw-w-Tychach--Wladze-miasta-zapowiad.jpg
rowerem 40 minut mamy więc czekamy na otwarcie sezonu :)
 

Załączniki

  • z10117832Q,Wodny-Plac-Zabaw-w-Tychach--Wladze-miasta-zapowiad.jpg
    z10117832Q,Wodny-Plac-Zabaw-w-Tychach--Wladze-miasta-zapowiad.jpg
    44 KB · Wyświetleń: 67
Ostatnia edycja:
no zgadlas , maly bije nas na glowe z iloscia rzeczy :D

fajne te lizaki ! niech ma troche slodyczy , a co :)
mozesz tez mleko kozie dawac , znam kilka dzieci chowanych na takim mleku i po nim alergii nie maja , sa tez kozie serki :) u nas masa tego w Pl mnie z tego co widzialam i czasami ceny powalaja :/

wow super ten park wodny !! jejku moj by z radosci oszalal :) ktos to super wymyslil
u nas ( nie wiem czy na FB widzialas ? ) sa normalne fontanny takie z ziemi tez w centrum miasta do tego hehe i tam w lato ( u nas juz ) dzieci sie kapia :) ludziska normalnie obok rozkladaja kosze piknikowe , reczniki , niektorzy nawet przychodza z wielkimi wanienkami hehe , czad , bo tam ulica jest przez srodek normalna , chodnik a na srodku ludzie sie kapia w bikini :D ale tutaj nic mnie nie zdziwi juz ...
 
heheh dobre Asionek z tymi ręcznikami i koszykami :) chciŁABym to kiedyś zobaczyć
no a w lto to super sprawa z tymi fontannami w mieście dla ochłody.
Czy ktoś tu jeszcze zagląda?? halo?? odezwijcie się :)
brrr zimno się zrobiło, trzeba w piecu palić. Tymczasem zbieram sie do spania...
 
dobry;))

zaglądam, zaglądam ale nie zawsze jest czas i natchnienie do pisania;))))

u nas dużo nic nowego;)), zimno, zimno, nawet dobrze nie można plac zabaw wyjść, dzieci z katarem, kupiliśmy Mai rowerek biegowy w lidlu, uczymy się jeździć, przymierzamy się do zakupu większego rowerka dla Danielka...jutro mam dentystę a we wtorek imprezę dla mamy i taty w przedszkolu;))

aaaa wszystkim mamom przesyłam dziś dużo uścisków i buziaków;)))
 
reklama
Do góry