reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki forever!

hej hej, ktoś tu jeszcze w ogóle zagląda???

jeśli tak to pozostawiam gorące pozdrowienia;)) lato przylazło piękne i podejrzewam,że większość z nas z tego intensywnie korzysta;))

po cichu mogę powiedzieć,że jesteśmy zdrowi...choć słuchy niosą że po mieście rumień zakaźny szaleje....u Daniela w grupie zresztą też.....
ale staramy się być dobrej myśli, może nas tym razem ominie,tym bardziej,że zbliża się ważna, duża impreza rodzinna i szkoda by było nie być na niej

mam teraz zadanie szalone... muszę Danielowi zrobić przebranie dalmatyńczyka na czwartek...poszaleli w tym przedszkolu normalnie;)))

zostawiam więc gorące pozdrowienia dla wszystkich zaglądających i do usłyszenia;))
 
reklama
Hejo!!
Ja zaglądam no ale tak jak piszesz pogoda piękna więc szkoda marnować czas na komputer. Siedzimy na ogródku, basn, piaskownica, kocyk i jest git. No albo gdzieś jedziemy na wycieczki.
Delmateńczyk???? oo to wyzwanie :) pochwal sie jak coś wymyślisz. No i żeby ten rumień omijał Was szerokim łukiem!
Dziewczyny piszcie chociaż kilka słów :)
 
Haha Emyly - 100 lat to minęło od mojego ostatniego pobytu tutaj :-) A w moim wieku to już wypada życzyć 150 lat chyba ;-):-p:-p A tak na serio to ślicznie dziękuję za przepiękny torcik!!!! Bardzo mi miło!!! :-):-)

Zgadałam się jakoś z koleżankami smsowo i postanowiłam zerknąć co w trawie piszczy - a tu cichutko widzę....Całuję Was wszystkie siarczyście w policzki i pozdrawiam serdecznie! Od kwietnia Maciuś nie chodzi do przedszkola i mam z moimi maluchami cyrk na kółkach przez pół doby - tak więc czasu na forum praktycznie wcale - BUZIAKI KOCHANE!!!!!!!!
 
halo?????

oooo nawet Lil się zjawiła na forum;))

u nas wakacje zaczęły się antybiotykami....przez lipiec i sierpień mam znów dwójkę dzieci w domu i brak czasu dla siebie, ciągle coś się dzieje, teraz piszę ale zaraz idziemy na plac zabaw bo słońce spuszcza trochę z tonu i się nie sparzymy tak łatwo;))

poza tym zbliżają się urodziny maluchów i muszę jakoś zdalnie zorganizować imprezę u mojej mamy;))

myślę cieplutko o każdej koleżance i pozdrawiam!!!
 
reklama
reklama
Do góry