reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki grudniowe 2012

reklama
ej dziewczyny jak zrobic te suwaczki co macie na dole zeby one sie przestawialy i zeby je miec na dole caly czas tak jak wy?? bo ja chyba troszke do tylu jestem:)
 
dziękuję ;-) zobaczymy co powie, ostatnią wizytę miałam ok 6 mcy temu i mówiła,że jeżeli nie uda się zaskoczyć to coś się wymyśli ... Wyniki dobre, TSH spadło , HSG wyniki też dobre - pozostalo czekać co powie na wizycie :tak:

u góry wchodzisz w "ustawienia" edytuj sygnaturę i tam możesz wkleić suwaczek

tu możesz m.in sobie wybrać jaki chcesz, ale są też inne stronki gdzie można wybrać suwaczek http://www.suwaczki.com/
 
Ostatnia edycja:
No to może i ja się nieśmiało dołączę... W zasadzie byłam bardzo nastawiona na grudzień ale nie wiem co z tego będzie, bo moje wyniki nadal troszkę nieciekawe. TSH 3.37 po miesiacu euthyroxu 50 i kolejnym 62,5.... I do tego ta prolaktyna 36 przy normie do 26. Nie mam pojecia dlaczego u mnie to tak wolno wszystko spada
unhappy.gif
Dziwi mnie tylko jedno. Wszedzie sie naczytalam ze wysoka prolaktyna hamuje owulacje i pierwszym sygnalem sa nieregularne @. Ja za to mam mega regularne i mam owu potwierdzona usg u gina miesiac temu. Ehhh no zobaczymy tak czy siak lepiej by bylo ja zbic. Dzisiaj o 17 jade do endo. Zobaczymy co powie, czy da mi wiecej euthyroxu, czy da cos na ta prolaktyne? Jak mnie nie usatysfakcjonuje ta wizyta do w czwartek pojde porozmawiac z ginem.
 
anulka z ta prolaktyna to jest tak ze nie zawsze te cykle są nieregularne. Mam koleżankę która tez sie stara od ponad roku i robiła badania i tez wyszła jej bardzo wysoka prolaktyna a tez cykle książkowe , dostała od gin jakieś leki które ma brać przez 6 miesięcy .
 
reklama
Do góry