reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki grudniowe 2012

reklama
przez tą moją chorobę która totalnie mnie rozłożyła na łopatki ten cykl już skreślam,więc niestety w grudniu dalej przyjdzie mi się starać :frown: .... teraz mam plan w nocy za wczasu zbić gorączkę żeby rano mi coś z tego mierzenia wyszło :confused2:
 
wiesz , niewiem dlaczego tak jest ale czytalam na forach to czesto bylo tak ze organizm oslabiony choroba i sie udawalo:) nie wspominaja o kobietach ktore nie dbaja o siebie czyli pija , biora jakies swinstwo i dzieci maja jedno po drugim a lekarze niby tak mowia ze takie kobiety sa oslabione z tymi kobitami to widocznie roznie bywa:)widze ze mamy synkow w tym samym wieku:)
 
marka dzis mam 14 dc. A cykle mam między 28-34 dni. Przed poronieniem miałam cykl 28 dni a Jeszcze wczesniej 34. Tak wiec nie wiem jak to teraz będzie. Jeśli wogóle jakaś owulka będzie:eek:
 
widzę tu tak pełną parą badania, lekarze, u nas póki co idziemy na żywioł, jak za kilka miesięcy nie zaskoczę to zaczniemy się zastanawiać co dalej
 
Co do chorób i zachodzenia w ciążę to rok temu jak zaszlam w ciążę to miałam zapalenie krtani i antybiotyk i jak konczylam antybiotyk coś mnie tknelo ze może test zrobię mimo ze nie było jeszcze po terminie miesiączki a tu zonk 2 krechy ale miałam minę bo wtedy odpuścilismy i miałam poczekać z ciąża

co do badań to ja sie przebadalam i żeby nie ta torbiel i markery to wszystkie hormony tarczycowe, LH prolaktyne, testosteron itd w normie
 
witam Staraczki...
jestem staraczka wrzesniowo-listopadowo-grudniowa :-)
w tym miesiacu wspomagana zastrzykami na owulacje...
 
reklama
Do góry