reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki grudniowe 2012

Kasieczek witaj! chyba kazda z nas u ktorej zdiagnozowano pcos ,,zaliczyla,,mase pseudo lekarzy specjalistow,eh:wściekła/y:
Lorelain..u mnie tak jest juz chyba z tymi testami...poczekam do 30dc i zatestuje chyba ze wczesniej wredota zawita!!!!
 
reklama
kasiaczek witaj w naszych skromnych progach i czuj sie jak u siebie. Im nas wiecej tym razniej i kazde donosy zwiazane ze starankami powoduja ze jestesmy wzbogacone o swoje i innych doświadczenia. trzymam kciukasy i powodzenia:-D
 
Czesc dziewczyny

Anulka wizyta super widze trzymam kciuki :)

kasieczek witaj... dluga droge przebylas :)

a mnie dzis muli... od tygodnia mnie muli.... jesli nie zjem co 3h to muli mnie strasznie.... podbrzuche mnie nawala od kilku dni pierwszy raz taki bol pojawil sie w czasie przytulanek wiec jestem pewna ze to moja szyjka... tylko czemu ? do lekarza dopiero jutro moge isc po skierowanie na badanie (mialam miec tydzien temu ale nie moglam bo egzamin wypadl) wiec moze cos znajdzie....
 
hej dziewczynki :) ja dzisiaj jakos przebiegalam ten dzien oczywiscie ciagle mi po glowie chodzi czy byl celny strzal czy nie no ale dopiero@@@ ma przyjsc kolo 16 grudnia takze jeszcze troszke niepewnosci:)
Anulka super ze takei wiadomosci od endo:)
kasiaczek witamy witamy:)

u mnie wogole jest masakra z cyklami bo sa rozne 36, 30 :/ a nawet anty nie moge brac bo mam dziurke w serduchu i lekarz nawet mi tego nie przepisze na uregulowanie , wiec w razie czego chyba tylko luteina no ale zobaczymy jak to bedzie ja od CC mialam 3 @@@ wiec teraz czekam czy bedzie 4 czy tez nie:)
 
Czesc dziewczynki.
Witam nowe staraczki i trzymam kciuki za te ktore dostały zielone światło na przytulanka.
Ja dzisiaj cierpie ba mega ból głowy. Wyszłam dzis z domu o 8.30 a wróciłam o 19:confused:. Jestem strasznie zmęczona. Jeszcze zrobiłam przed chwilka muffiny bo mąż uwielbia i codziennie je sobie do pracy bierze na przekaske:)
Test owu wyszedł mi znów ujemny. Ciekawe czy wogóle będę miała szansę w grudniu się postarać... Narazie nie tracę nadziei.
 
gosheek nie martw sie przy nieregularnych cyklach owu moze wystapic pozniej, moja kumpelka ktora ma dzis juz prawie 7 miesieczna corcie, zaszla w ciaZE w trakcie @@@ oblesne troche no ale wlasnie byla pewna ze przy @@@ nie zajdzie i klops zaszla chociaz nie chciala tak naprawde:) takze musiala jej sie kolosalnie przesunac :) hihi no ale ja pamietam dzis nawet jej mine ... kaska jak to mozliwe my tylko w @@@ a tak to gumeczki a jednak z nami babami nigdy ni nie wiadomo:)
 
Dzięki wielkie za miłe przyjęcie :)
Dla pocieszenia - znam wiele przypadków z otoczenia - gdzie starały się pary kilka lat i jak odpuściły sobie to od razu zafasolkowały :) Nie można się negatywnie nakręcać - tylko "luzik" jak już pisałam!
Wiem, że powiecie - łatwo Ci mówić - wiem.. sama też czasem się nakręcam - ale mój do pionu mnie przywołuje i nie pozwala się zamartwiać!
Grunt to próbować, nie poddawać się i pozytywnie myśleć ! :) tego wam życzę!
 
Wstawac Dziewczyny!!!!!
moze Sw.Mikolaj prezenty zostawil.....?
do mnie nie trafil:no:,hm....moze troszke niegrzeczna bylam:-D
 
Basik postaw jakiś drogowskaz przed domkiem typu: Mikołaju tu jestem:) jak byłam mała tak pisałam na szybie :-) może jeszcze trafi :):) U mnie ani śladu po saniach czy jakimkolwiek prezencie! może dlatego ze nie zostawiłam ciasteczek i szklanki mleka na parapecie :-D
 
reklama
Do góry