reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki grudniowe 2012

Cześć dziewczyny :)

Do mnie póki co też Mikołaj nie trafił :)
Śnieg u mnie pada od nocy, ciężko było do pracy dojechać,
bo ludzie jeszcze nie wprawieni na drodze. Za to ładnie za oknem :)
Marzą mi się białe Święta!

U mnie zbliża się owu, trzeba będzie ją jakoś wykorzystać.
Testy owu póki co wychodzą negatywne, może dzisiejszy coś pokaże.
Mimo że wyniki szału nie robią, to zielone światło jest.
Trzeba mężusia pokusić i od dzisiaj molestować.

Która z nas pierwsza testuje?
Ja będę miała chwilę prawdy coś koło 20.12. :)
Trzymam za Was wszystkie kciuczki, którejś z nas musi się
spełnić świąteczne marzenie!
 
reklama
Dzień dobry, jestem świeżą starczką i użytkowniczką forum. Mam nadzieję, że mogę się przyłączyć.
Kilka dni temu odstawiłam pigułki, krwawienie z odstawienia właśnie się skończyło, więc jest zielone światło do starań. Jest to moje pierwsze staranie się o dziecko, do którego podchodzę bardzo pozytywnie, ale i świadomie. Z uwagi na wiek (34 lata) porobiłam wszystkie niezbędne badania i lekarz powiedział, że wszystko jest OK i możemy działać, zatem będziemy działać. Ponieważ, to pierwszy cykl i organizm będzie się regulował po antykoncepcji, to nie robię sobie wielkich nadziei, ale też nie neguję, że mogę zajść w ciążę. Bardzo bym chciała i mój Mąż też, choć mówi, że się boi :) I ja Go rozumiem, bo ja też się boję jak to będzie i co to będzie,ale wszystko na pewno będzie OK.
Dziewczyny, trzymam za Was i za siebie kciuki i czekam na dobre wieści po testowaniu :)
 
Witajcie ! :-D u mnie pada śnieg od samego rana, hmmm żebym nie zapomniała :

DLA WSZYSTKICH OBECNYCH TU FORUMOWICZEK :

69477_444859825563117_703028342_n.jpg


najlepsze życzenia MIKOŁAJKOWE ! :-D

aventuraorama mam nadzieję,że dobrze napisałam nick - choć jest troszkę skomplikowany. Witaj na forum, życzę udanych starań - ja po odstawieniu tabletek anty zaszłam w ciąże w 1 cyklu :)
 
marcia fajnie by było:)
U mnie jeśli nastąpi owulacja to testowanie na Wigilię wypadnie tak jak przy ciąży z corcia. Ciekawe czy scenariusz sie powtórzy:)
aventuraorama witaj :)
 
Marcia licze na to ;) i wszystkim wam takich fasolkowych prezencików pod choinkę życzę!:tak: sama testuje przed świetami - wiec się okaże!
Aventuraorama witaj :)
 
Marcia:tak:o taffffffffffffffffff.....
Aventuraorama witaj:)
Gosheek zycze Ci powtroki.......
to w takim razie ja pierwsza testuje??? o ne....:szok:
 
reklama
Do góry