reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki grudniowe 2012

reklama
Nie brałam nigdy duphastonu, na okres (żebym w ogóle dostawała) brałam Femoston 2/10.

Dupka dostałam ze względu na szansę zajścia w ciążę -> bo mogę mieć niedobory hormonów i stąd też lek ;-)
 
Galaxia nie panikuj i się nie nakręcaj - moją siostrę wogóle nie bolały, nie miała wcale nudności - a to mozna by rzec podstawowy objaw! więc jak pisała Paula - kazdy przechodzi to indywidualnie! więc wyluzuj i bez stresu :-)
 
galaxia ja z Patrycja nie miałam nic ani piersi nie bolały ani mdłości, ani zgagi no nic wiec nie stresuj sie.

Asia to teraz wszystkie zaciskamy kciuki i czekamy na dwie kreseczki w styczniu:-D
 
Ja już po becie. Dzisiejszy wynik to ponad 1500 mIU/ml. Dwa dni temu bylo 589 mIU/ml. Wiec rośnie ładnie. Zaczynam mieć nadzieję że bedzie jednak dobrze.
galaxia mnie piersi to nawet nie zaczęły boleć:/. Wogóle oprócz lekkiego bólu w podbrzuszu nie czuję nic.
 
reklama
Do góry