reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki grudniowe 2012

reklama
dobre nie jest ani jedno ani drugie, jak sie mało waży to też jest cieżko, ja wagi bardzo pilnuje, troche stresu i od razu leci na łeb na szyje a potem to Cię jeszcze tylko o anoreksje posądzą. Jak byłam za chuda to też się źle czułam sama ze sobą.
 
Lorelain - na pewno się opłacą:tak:

Tak jak Lorelain napisała nic nie jest dobre. Ani być za chudym i tak samo w drugą stronę. Wszystko ma swoje minusy i plusy które odbijają się na naszym zdrowiu. :tak:
 
Hej dziewczyny :) Pamiętacie mnie z poprzedniego miesiąca?:) cały czas tu zaglądam,jednak z tego forum nie da się wyleczyć,jak raz wejdziesz to już nie wyjdziesz hehe :) u mnie jest dzisiaj 15 dzień 28-dniowego cyklu. Ale nie liczę w ogóle na ten cykl, bo przez te wszystkie święta itd,niby jakieś tam przytulanka były, ale wczoraj na zabawie sylwestrowej wieczorem poczułam jajniki czyli miałam wczoraj owulacje (bo ja nie robię testów owu póki co), a przytulanka przed owu były 29 rano. Ale w święta odwiedziły mnie koleżanki po kolędzie, nie obyło się bez drinknięcia, później na drugi dzień wyszłyśmy na pizzę, też się nie obyło bez piwka. No i wczoraj sylwester. Ale od jutra koniec z alkoholem i wszelkimi innymi używkami, bo oczywiście do alkoholu muszę też zapalić kilka fajeczek:( Takie wyskoki bardzo zmniejszą szansę zajścia w ciążę?Chociaż...niby większość wpadek, to własnie po alkoholu,echh.. Mój TŻ jutro jedzie do pracy w delegację, jeszcze niewiadomo kiedy wróci, żeby zacząć kolejne staranka,echhh.. Folik zażywam cały czas...
 
SeeYou nie mozna popadac w paranoje ja tez wczoraj piłam i palilam(mimo ze od 1,5 roku nie pale ) ale jak jest jakas impreza i wszyscy chodza na dymka to i ja. w poprzednie ciaze zachodziłam jak palilam regularnie przed. takze glowa do gory i mysl pozytywnie :-D
 
reklama
no nie tyle się boję o palenie co o to picie świąteczne! ale już trudno, macie rację, że nie można popadać w paranoje ;)
butterfly dzięki :)
 
Do góry