reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki grudniowe 2012

Witaj SeeYou :):):)

Pauluś - co takiego robiłaś, że z 91 na 77 zeszłaś! Ja chyba też przez przeprowadzkę przytyłam, teraz codziennie obiadki itd. a tak to pracowałam i jechałam na kanapkach - obiad 3 razy w tygodniu może miałam!

oglądnęłam z moim film, pytam się go czy będzie zażywał ze mną folik - a on że ok ! byłam zaskoczona:szok: Na faceta, który sądzi że jego żołnierzyki są najlepsze - to wyczyn:-D
 
Ostatnia edycja:
reklama
Hej dziewczyny :) Pamiętacie mnie z poprzedniego miesiąca?:) cały czas tu zaglądam,jednak z tego forum nie da się wyleczyć,jak raz wejdziesz to już nie wyjdziesz hehe :) u mnie jest dzisiaj 15 dzień 28-dniowego cyklu. Ale nie liczę w ogóle na ten cykl, bo przez te wszystkie święta itd,niby jakieś tam przytulanka były, ale wczoraj na zabawie sylwestrowej wieczorem poczułam jajniki czyli miałam wczoraj owulacje (bo ja nie robię testów owu póki co), a przytulanka przed owu były 29 rano. Ale w święta odwiedziły mnie koleżanki po kolędzie, nie obyło się bez drinknięcia, później na drugi dzień wyszłyśmy na pizzę, też się nie obyło bez piwka. No i wczoraj sylwester. Ale od jutra koniec z alkoholem i wszelkimi innymi używkami, bo oczywiście do alkoholu muszę też zapalić kilka fajeczek:( Takie wyskoki bardzo zmniejszą szansę zajścia w ciążę?Chociaż...niby większość wpadek, to własnie po alkoholu,echh.. Mój TŻ jutro jedzie do pracy w delegację, jeszcze niewiadomo kiedy wróci, żeby zacząć kolejne staranka,echhh.. Folik zażywam cały czas...



witaj See You:tak:
 
Witaj SeeYou :):):)

Pauluś - co takiego robiłaś, że z 91 na 77 zeszłaś! Ja chyba też przez przeprowadzkę przytyłam, teraz codziennie obiadki itd. a tak to pracowałam i jechałam na kanapkach - obiad 3 razy w tygodniu może miałam!

oglądnęłam z moim film, pytam się go czy będzie zażywał ze mną folik - a on że ok ! byłam zaskoczona:szok: Na faceta, który sądzi że jego żołnierzyki są najlepsze - to wyczyn:-D

Dieta, bieganie, hula hop:)


A no właśnie czy któraś wie, ze będzie musiała mieć CC? Ja miałam w pierwszej ciązy ze względu na duzą wadę wzroku więc w kolejnej z pewnością też będę cięta...:sorry:
 
Ostatnia edycja:
SeeYou witaj

Paulus hehprzynajmniej wiesz jak bedzie. ..ze CC. Ja ogladam za duzo programow na TLC ostatnio porodowke (one born every minute) i az sie boje i chyba bym chciala CC ale to z wygody. Jeden porod juz za mna i zle nie bylo mimo ze skurcze mialam przez ok. 5 dni zanim zaczelam przec.

Ja sie z moim chlopem poklucilam. Caaaalutki dzien na xboxie. Ja posprzatalam, popralam, pozmywalam i zrobilam obiad. Wkurzylam sie....niby przeprosil ale co z tego jak odrazu poszedl grac
W tym momecie ja leze lurzeczku a on gra
 
Mój mężuś bierze ogólny zestaw witamin + folik :tak:

Pauluś - jeśli mam być szczera to ja chciałabym cesarkę, ale różnie z tym wychodzi. Mi lekarz powiedział że mam warunki do rodzenia. :-D

Pam - nie przejmuj się, faceci to małe dzieci. Czasami nawet gorzej.:tak:
 
Ja w sumie nie wiem, ale chyba normalnie bym chciała- choć nie wiem jak to jest!
ALe po cesarce jak babki widziałam to brzuch duuuzy - ze ja myślałam ze kobitki to sie do rodzenia wybierają a one juz z dziecmi!
 
reklama
dziewczyny czy ktoras z was moglaby mi doradzic? Mieze sobie reakracyjnie temperaturke i tak zeby sie wprawic. zaznaczylam na owufriend kiedy niby powinna byc @ (bo przy implancie nie mam ale mialam lekkie plamienie 2dc) i wspialam wszystkie tempereturki jakie miala i sluz.... tempka jest dosc wysoka... ktoras z was sie z tym spotkala?
Wykres Dni Płodnych i Owulacji Użytkowniczki OvuFriend

a tak pozatym siknelam sobie testa wczoraj przed piciem i wyszedl mi negatywny.... moj chcial sprawdzic jak to jest i siknol i wyszedl mu lekko pozytywny o_O taka laba kreska... wiec testy pewnie do bani kupilam bo to takie tanie byly..
 
Ostatnia edycja:
Do góry