reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki grudniowe 2012

góralka ja jestem sama zawsze do 14. No chyba,że mój G ma na drugą zmianę. Ale teraz tak jakoś mi dziwnie i się krzątam. Brak pracy. wrr. Więc mam nadzieję,że zwrócą mi stypendium. Też tak się zakręciło, ostatnio składałam papiery do firmy gdzie robi mój G tylko na inny oddział w miejscowości obok i dupa
Mnie nie przyjęli bo??? jestem za niska ...:dry:
 
reklama
góralka hahaha, niestety kto ma lepsze wtyki to się dostaje :-D normalna praca na montażu przy skręcaniu śrubek do bagażników ;-) haha, filozofia. Jak ja mam 165 a robią tam jeszcze niższe to wiesz, może kogoś do koszykówki szukali :-)
 
góralka niestety :-D tak to u mnie wygląda w miasteczku.

Patrzcie pies tak wył a teraz śpi świnia jedna :sorry2: teraz ja mu mogę wyć hahaha :blink::happy2:

kasiaczek
ciężko ogarnąć temat dupka, też nigdy nie miałam z nim styczności do teraz - i nie wiem jak to u Ciebie wygląda ...
 
reklama
Kasieczek ja dupka mam zapisanego od trzeciego dnia po skoku temperatury przez 10 dni,a ty w ktorym dniu cyklu jestes?
 
Do góry