reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki grudniowe 2012

pam - ja nie oceniam, i nie mam zamiaru gdybać jak było naprawdę. Sama wiesz najlepiej, mnie tam nie było więc nie będę się sprzeczać. Dla nie których może się to wydawać dziwne i dlatego tak ktoś zareagował.:tak:

Pauluś - Ja @ mam dostać 7 stycznia, ale mam wrażenie że chyba nic z tego cyklu. Boli mnie brzuch jak na okres.
 
Ostatnia edycja:
reklama
Przecież tak może być, więc niech ktoś niedoinformowany się nie oburza. I usunięcie z grupy bez podania powodu i uprzedzenia na PW? Dziecinada moim zdaniem i ciut niepoważne:no:

A wiecie dlaczego tak się dzieje? Jestem na tym forum ponad trzy lata, wiele tu było trolli i bajkopisarek, dziewczyny są obecnie zbyt przewrażliwione
 
Ostatnia edycja:
Dziekuje dziewczyny. Duzo dla mnie znaczy wasze zrozumienie bo naprawde zabolalo jak zaczely mi wytykac klamstwa i mowic ze jestem obzydliwa i ze robie to specjalnie zeby kogos zabolalo.

Wiem ze duzo jest bajkopisazy i dziewczyny sa przewrazliwione...

Coz usunieto mnie z grupy... nie bede nad tym ubolewac...
 
ja do końca nie wiem o co chodzi bo do żadnej grupy nie należę i na forum jestem krótko... ale jeśli się kogoś na prawdę bardzo dobrze nie zna to myślę, że nie wolno go oceniać czy też zarzucać mu kłamstwa. Każdy z nas jest inny i każdy ma prawo do własnego zdania bez względu na to czy to się komuś podoba czy nie...
 
Dziekuje dziewczyny. Duzo dla mnie znaczy wasze zrozumienie bo naprawde zabolalo jak zaczely mi wytykac klamstwa i mowic ze jestem obzydliwa i ze robie to specjalnie zeby kogos zabolalo.
Przepraszam że się wtrącę ale muszę stanąć za dziewczyną.Mam nadzieję ze Pam jesteś świadoma tego że nie napisałaś całej prawdy? Wręcz odwróciłaś ją na swoje potrzeby. Nie wiem czy jest to zamierzone czy wynika z niezrozumienia tego co zostało napisane.
 
Ostatnia edycja:
zgadzam się z galaxią-też lubię czytać Twoje posty ;) zostań z nami! a tak apropo góralka ja też kiedyś próbowałam dołączyć do grupy i nie umiałam, już teraz wszystko wiemy;)
pauluś ja mam też dostać @ w tych dniach co Ty;) dokładnie 14ego, ale też tak pi razy drzwi, bo może być 13 albo 15...
 
pam , nie podoba mi sie ze piszesz ze ktos Cie obraza ... nikt Cie nie obrazil ... poprostu nie jestes wiarygodna osoba ... ja nie cale pol roku temu pochowalam mojego synka wiec wiem na czym to wszystko polega i co czuje osoba tracaca dziecko moj synek jak wiesz zyl 13 dni , ... twoje posty sa niekompletne ... elementy nie skadaja sie w calosc ... dostalam wiele informacji na ten temat... udzielasz sie w wielu watkach(masz prawo) ale po tych postach widac jasne przekrecenia ... na jednym z forum pisalas ze bedziesz robila i czy robilas test ciazowy( przy implancie) w innym pisalas ze uzywasz plastow (wiec sie zdecyduj) na temat dziecka zmarlego pisac nie bede ( nie bede komentowala tego ze martwe dziecko przynosza na sale , owszem mozna sie pozegnac ale to matka idzie do dziecka na ostatnie pozegnanie) ogolnie jest zbyt wiele niejasnosci w twoich postach ... w tak wielu tematach ze nie moglam ryzykowac innym uzytkownikami i ich prywatnymi wiadomosciami... wiele dziewczyn sie ze mna zgadza ... przesledzilo twoje tematy na ktorych jestes i co piszesz i wlasnie dzis zobaczyly ze jest cos nie tak ... to ze Cie z Listopadowych staraczek jedna nazwala psychopatka ... to nie ma nic wspolnego z naszym grudniowym tematem bo z tej grupy nikt nikogo nie obrazal wiec ogranicz sie do szczegolow jezeli mozesz ... robisz wokol siebie tylko zamieszanie ...wlasnie dlatego ze tak krecisz... ja na tyle w tym temacie....
 
reklama
Do góry