reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki grudniowe 2012

Napisałam posta i nie ma go na forum - o co chodzi?
Teraz widać moje wiadomości, więc napiszę jeszcze raz.
Wróciłam po tygodniu nieobecności, zmieniłam nick na krótszy i łatwiejszy (wcześniej pisałam jako aventuraorama).
28.12.przyszła @, 2 dnia przed terminem, ale w sumie w normie. Uważam, że z moim eM nie wstrzeliliśmy się w owulację i dlatego nic nie wyszło. 13 i 14.12. testy owu były pozytywne i 14 też czułam ból owulacyjny, a przytulanki były 11 albo 12 i później dopiero 15 i później. Zastanawiam się, teraz, jak liczyć długość cyklu i kiedy spodziewać się owu, bo @ przyszła 2 dni przed terminem, czyli cykl miał 26 dni, a nie 28. Od wczoraj robię testy owu - wczoraj negatywny, ale to, dopiero, 8 dc był. Zobaczymy dziś:-) A ponieważ mój eM pracuje na zmiany, ale na szczęście od jutra do środy jest w domu, więc będziemy mogli się przytulać i liczę, że tym razem się wstrzelimy i będzie sukces :tak:

Lorealain--> gratulacje:-)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
reklama
góralka - a Wy ten marcepan zjadacie czy odkładacie na bok? ... mnie czeka robienie torstu bo młody na koniec stycznia ma urodziny, ale raczej zrobie klasyczny z owocami i galaretką na górze i ozdobami z kremu bo takie są najpyszniejsze. Ten marcepanowy mnie korci, ale boje sę że malo zjadliwy. Korzystasz z jakiegoś sklepu internetowego np z ozdobami do tortów, marcepanem etc? ja musze kupić porządną wyciskarkę do kremów bo mi mama przywiozła z Niemiec, ale taki shit że wywaliłamd o kosza bo jak robiłam babeczki reniferki to prawie nimi rzucałam pzrez okno taka zła byłam na tą wyciskarkę :dry:
 
AAAAAAAAAAAAAAAAA LORI !! Gratuluje! Ale czad!!!!!

Podjarałam sie jakbym conajmniej to ja te II kreseczki miała! SUPER SUPER SUPER :-)

Madziorek witaj u nas :) powodzonka i kciukasy dla Ciebie! :)

Góralka - czadowe torciki! Mój szwagier to by był wniebowzięty takim tortem - ( fan Legii )
 
Lorelain - to jest zwykła cukrowa, a nie marcepanowa. Ja to rozwałkowuję bardzo cienko więc jest zjadliwe, i większość je:tak: i tą masę cukrową też robię sama, z tego przepisu: Biała masa cukrowa / lukier plastyczny / fondant - przepis jak przygotować - Przepis
Nie zamawiam żadnych ozdób gotowych, staram się wszystko robić sama:tak: Jedynie co to barwniki, jakieś koraliki czy foremki.

Kasia - no właśnie mój jest fanem Legii, więc miał radochę. :-D
 
Lorelain GRATULUJĘ!!!


I ja się podzielę:) Mąż namówił mnie bym zrobiła dziś rano jeden z testów... Zrobiłam i mam bardzo delikatną kreskę drugą ale jest!!!!! Za parę dni powtórzę by była wyraźniejsza na pamiątkę:) Czyli tamto plamienie było @:)
 
Cieszę się razem z Wami i mam nadzieję że dołączę do tego grona:-D ale szczerze boje się, bo te objawy okresowe mnie dobijają. :-(
 
Ostatnia edycja:
Lorelain GRATULUJĘ!!!


I ja się podzielę:) Mąż namówił mnie bym zrobiła dziś rano jeden z testów... Zrobiłam i mam bardzo delikatną kreskę drugą ale jest!!!!! Za parę dni powtórzę by była wyraźniejsza na pamiątkę:) Czyli tamto plamienie było @:)



Paulus......serdecznie gratuluje!!!



loreain dobrze mowilas z tym magicznym grudniowym miesiacem
:-D:-D:-D
 
reklama
Do góry