reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki grudniowe 2012

Cholera ja też mam dziś zgagę:( nigdy nie miałam! i tak od rana zastanawiałam się co to jest, mamie się pytam a ona na to,że mam zgagę:) Podbrzusze mnie pobolewa ale o pewnie rozciąganie nie?

Też czuję, że Butterfly będzie kolejna:)

Dziękuje dziewczyny
 
reklama
LORELAIN MEGA GRATULACJE!!!

PAULUS MEGA GRATULACJE!!!


Super, nawet nie wiecie jak takie wiadomosci podnosza reszte nas na duchu!!!


Avensis ja miałam identycznie jak Ty. Okres grudniowy przyszedł 2 dni za wcześnie i mi się już wszystko porypało z obliczeniami. Do tego nie mierzyłam temp. ani nie robilam testów owu w nowym cyklu bo wyjechalismy ze znajomkami gdzie malo prywatnosci bylo.
Zrobilam tylko jeden po powrocie i mialam pozytywny.
Miejmy nadzieję że się wstrzeliliśmy w owu.

Wiecie co bolą mnie same sutki od 2 dni... wczesniej tak nie miałam.
Są caly czas napięte i mega wrażliwe i bolące...
Któraś tak może miała z Was??

Pozdrawiam Was wszystkie mocno!
 
Kolenderko- a ty dzisiaj który dc? Jak się macie?
Pauluś- ogromne gratki, czekamy teraz na grubą kreche i piękna fotke :)
Góralka- torty przecudne, szacun kochana :)
Motylko- podobno Cola jest dobra na zgage. Ja zawsze mleko piłam ;-)
Avensiss- witaj ponownie :)
 
Ostatnia edycja:
paula no gratulacje , Kochana... jerunie dziewczyny... my jeszcze nie zafasolkowane... to bedziemy jak te wilki przed tymi kompami czekac , na termin testowania:)
Lorelain to ty robilas test, 3 dni przed termin @@ w sumie tak dobrze na to patrzylam:)??
goralka ten torcik pikerwsza klasa ,,, kochana chyba mnie w tym Krakowie nie ominiesz:)
 
Pauluś89--> myślę, że można Ci już gratulować, co też czynię :-)
góralka--> te Twoje torty, to dzieła sztuki, podziwiam talent:tak:
Anulka--> no to życzę wstrzelenia i II kresek :-)niebawem

Ja trochę czuję podbrzuszę i mam nadzieję, że to zbliżająca się owulacja.
Poza tym stwierdzam, że szalenie się nakręcam i muszę zrobić coś, żeby trochę przystopować. To dopiero 2 cykl starań,no...:tak:
 
avensis... u mnie tez 2 wiec wiadomo ze nie od razu rzym zbudowali... ale dlaczego nie isc na przod z technologia hehehe:)
o rany rany , mowie wam ja wam juz wspolczuje ... ja juz tak histeryzuje ze matko Kochana....bedzie nie bedzie , bedzie nie bedzie:)
 
Marka - jak tylko podołam, to zapraszam. Ja zawsze chętnie bawię się z tortami.:tak: Mam podobnie jak ty, myślę tylko o tym czy się udało czy nie i tak wkoło Macieja. I też patrzyłam że Lorelain robiła 3 dni przed i tak pięknie jej wyszło. Ja czekam do poniedziałku. :tak: no chyba że nie doczekam bo pojawi się @

ehh żadne tam dzieła sztuki:zawstydzona/y: ale i tak dziękuje za komplementy.
 
goralka... prosze Cie bardzo...nie wszystkim chce sie tak bawic ... naprawde... :)
ja tak sobie mysle ze oszaleje chyba... i sie zastanawiam czy nie zrobic w poniedzialek tez testa heheh:) a ty na kiedy nmasz termin na 7?? bo wiesz skleroza nie boli:):-D
 
reklama
Do góry