reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki grudniowe 2012

wiem, wiem że nie wszystkim. Jest z tym trochę zabawy. :tak:

Tak na 7 stycznia, więc w poniedziałek sobie sikne i chyba się załamie jak zobaczę I kreskę. :tak: U mnie temp. utrzymuje się ciągle na wyższym poziomie, ale nie mierzyłam w czasie choroby więc to też takie o d*** rozbić :-D wiem tylko tyle że zaraz po okresie miałam dużo mniejszą. Zobaczymy czy spadnie, bo jak spadnie to już nie ma o czym gadać.

Jeszcze dziś meczę referat który miałam zrobić w święta o progu rentowności. Ale wiecie same jak to w święta. :-D
 
Ostatnia edycja:
reklama
Dziewczynki nie nadrobie was. Jakiś ostatnio mało czasu mam... U mnie ciazowo. Mdłości od rana do wieczora.
lorelain jeszcze raz gratulacje:)
paulus Tobie również gratki i czekamy na grubą kreche:)
 
Dziewczyny czy któraś z Was też czyta trylogię o Greyu? Bo ja już popadłam w Greyoholizm:) Patrzcie co dziś dostałam:)

537403_4547088627573_569333745_n.jpg
2-3 dni i będzie po niej, na szczęście 9 stycznia wychodzi ostatnia część:)

Kto nie zna niech szybciutko kupuje lub ściąga ebooka z pierwszą częścią, jakby co ebook mogę przesłać na maila to nie będziecie musiały szukać, tylko podajcie Wasze tu lub na PW:) Odciągnie Was od myślenia o testowaniu:-)
 
ja jeszcze nie zaczelam cZytac... "ps. kocham cie" mam akurat ebooka na mailu tez mi znajoma z babyboom wyslala :) ale mozesz wyslac chetnie poczytam :) maila dam na grupie:)
 
reklama
Do góry