reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki grudniowe 2012

Lorelain - a jak wyjdzie negatyw??????? Zrobię to dla Ciebie i sikne sobie na teściora:-D:tak: bo jak ma wyjść negatyw to i tak wyjdzie, nie ważne czy jutro czy w poniedziałek.
 
reklama
avensis [FONT=lucida grande, tahoma, verdana, arial, sans-serif]czyli jak ty w końcu liczysz te dni? bo ja tez tak mam czesto ze mam 27 dni 28 albo 29 albo 30 dni cykl.
ostatnio trwał np 26 dni i ja juz nie iwem jak mam ten liczyć...
pauluś
[/FONT][FONT=lucida grande, tahoma, verdana, arial, sans-serif] gratulacje!!
[/FONT]
[FONT=lucida grande, tahoma, verdana, arial, sans-serif]góralka[FONT=lucida grande, tahoma, verdana, arial, sans-serif][/FONT] za ciebie kciuki trzymam co do testu!
[FONT=lucida grande, tahoma, verdana, arial, sans-serif][/FONT]basik
testujesz 14 , ja mam wtedy dostać @,liczac ze cykl ten bedzie mial 28 dni ;)
[/FONT][FONT=lucida grande, tahoma, verdana, arial, sans-serif]
[/FONT]
[FONT=lucida grande, tahoma, verdana, arial, sans-serif][/FONT][FONT=lucida grande, tahoma, verdana, arial, sans-serif][/FONT][FONT=lucida grande, tahoma, verdana, arial, sans-serif]
u mnie 19 dzień cyklu. tez sie coraz bardziej napalam na to wszystko, znów bede musiala odpuscic troche,bo nie moge przestac o tym myśleć! nie iwem czy sobie wmawiam czy mnie kłuje lewy jajnik :C
[/FONT]
 
A ja tak sobie siedzę i wpatruję się w ten teścior:) Cień kreski jest choć nigdy przedtem nie było gdy robiłam a w ciąży nie byłam:) Za parę dni zrobię i potwierdzę, mam nadzieję, że to naprawdę to:)
Marka ja też co chwilę siusiu chodzę:) Plus czaję się na nową herbatę, która wczoraj zgarnęłam z półki Lipton Piramidki Imbir i Liczi ciekawe czy dobra:)
 
Ostatnia edycja:
ja miałam korki ale też już jestem :)

co do testów to ja w tym cyklu robiłam je pierwszy raz, zaczęłam w 13 dc, przez 3 dni druga kreska była bledsza od kontrolnej więc był to test negatywny, potem miałam dzień przerwy bo byłam strasznie chora i leżałam cały dzień plackiem z gorączką prawie 40 stopni, następnego dnia (17 dc) zatestowałam i wyszły mi dwie grube, mocne krechy, zatem teścik pozytywny, następnego dnia było to samo, a w kolejnym dniu (19dc) druga kreska była już znacznie słabsza, dla pewności sprawdziłam jeszcze dzień później ale nadal druga kreska znacznie słabsza od kontrolnej.

jest tylko jedno "ale"... co z tego, że na teście miałam dwie piękne krechy jak:

a) owulka i szansa na fasolkę była ale wszystko popsuło plamienie w 22 dc
b) owulki nie było, test wykazał tylko skok LH ale pęcherzyk nie pękł.

tak czy siak, testy owu można robić ale nie należy im ufać w 100% i za bardzo się nimi sugerować bo czasami dają mylny obraz sytuacji.
 
Dziewczyny a powiedzcie mi czy jak przychodzi owulka i 2-3 dni wcześniej i później to kochacie się codziennie? Raz czy dwa razy? Czy próbujecie się wstrzelić konkretnie na dzień owulacji? Chodzi mi o to czy jak pierwszy raz się kochacie to przecież nie ma szans na 72 godzinną spermatogeneze. Może to głupie pytanie ale jakoś dzisiaj się cały dzień nad tym zastanawiam bo 12 kiedy mam teorytycznie według kalendarza mieć owulację są te urodziny i nie wiem jak do tego podejść. Nie chcę przyjmować gości w pozycji "na świecę" :-)
 
góralka - bede jutro z niecierpliwością wyczekiwać twojego testu :tak::tak::tak:

ja przestałam ufać testom owu, wole pomiar temperatury ;-)

annie
- spokojnie możecie się seksić na dzien przed owu i potem poprawić rano następnego dnia po owu.
 
reklama
Do góry