reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki - I połowa 2020 roku

Pięknie!!! [emoji173][emoji173][emoji173][emoji7]
Cudowne miejsce!
My się zaeeczylismy w chmurach!
Zabrał mnie na Łomice[emoji173][emoji7]
Góry to nasze miejsce na ziemi!
Było pięknie i tak że to tak nie się tego nie spodziewałam, nawet i to przez myśl nie przeszło tak zaplanował [emoji173][emoji173]

Jak ci się oświadczył mogłaś podać mu rękę i powiedzieć „gratuluje” [emoji23]
 
reklama
Czytałam właśnie i myślę skąd taki wniosek 9 dni przed terminem. Ale może właśnie te cienie o tym świadczą. Wg mnie nic przesądzonego bo ja np mam ogromniaste endometrium i też daje taki cień i do dzisiaj przez to nie wiem co z moim krwiakiem :/ bo na jednym sprzęcie to właśnie przerost endo a na innym wielki krwiak :/
Ogólnie taka moja natura i endo co miesiąc miałam ciążowe..
Ja pierwszy raz się spotkałam z takim czymś a w różnych dniach cyklu miałam robione USG dziś już na spokojnie do tego podchodzę ale wczoraj był dramat [emoji2356] czekam tego piątku :)
 
Bobo zupa [emoji120][emoji1768][emoji3590]
IMG_20200214_123618.jpeg
 
Pięknie!!! [emoji173][emoji173][emoji173][emoji7]
Cudowne miejsce!
My się zaeeczylismy w chmurach!
Zabrał mnie na Łomice[emoji173][emoji7]
Góry to nasze miejsce na ziemi!
Było pięknie i tak że to tak nie się tego nie spodziewałam, nawet i to przez myśl nie przeszło tak zaplanował [emoji173][emoji173]
my tez kochamy gory... dlatego ja tak czesto pisze tutaj, ze jak najwiecej wycieczek w gory zalecane, nawet 1 dniowych. czlowiek nabiera swiezosci, ja zawsze mowie, ze po spacerze w gorach mózg mi sie przewietrzyl... a ze mieszkamy w miejscu gdzie jak jest bezchmurne niebo w lato to widac Taterki z daleka, to i spokojniejsza jestem nawet jak sie napatrze. tak naprawde kazde miejsce, ktore sie wspolnie kocha bedzie tym idealnym... i piekne jest to, ze wspomnien nam nikt nie zabierze... a te wspolne chwile sa w zyciu najwazniejsze bo to one pomagaja zwalczyc natlok obowiazkow i rutyne dnia codziennego.
 
Wy miałyście piękne zaręczyny... Mojego W poznałam w moje 19 urodziny. Zamieszkaliśmy razem prawie od razu. Niczego się nie spodziewałam, nie oczekiwałam. No cóż bardzo dobrze się bawiłam i młodzi bardzo byliśmy. Po 7 latach dopiero coś się ruszyło. Pojechaliśmy do Zwierzyńca wypiliśmy butelkę wina (duża [emoji23]) i tam mi się oświadczył. W tym roku nam stuknie 12 lat razem [emoji44][emoji44][emoji44][emoji44] masakra. A taka młoda byłam jak się poznaliśmy [emoji23][emoji23]
 
reklama
Ja pierwszy raz się spotkałam z takim czymś a w różnych dniach cyklu miałam robione USG dziś już na spokojnie do tego podchodzę ale wczoraj był dramat [emoji2356] czekam tego piątku :)
Czekaj na spokojnie :) I nie odpuszczaj bo teraz to tak naprawdę Wasz 1cs, wcześniejsze wyniki nie dawały większych szans na powodzenie.

I @Morphi widziałam z II Super :)
 
Do góry