reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki - I połowa 2020 roku

Cześć, dziewczyny! Podczytuję Was od jakiegoś czasu, a w ostatnich tygodniach dość intensywnie, starając się przeczytać wszystkie strony, ale jest to spore wyzwanie :D Czasem się zastanawiałam, czy to ja się tylko tak nakręcam, ale dzięki Wam wiem, że nie tylko ja i lepiej mi z tym :D Mamiona wizjami z popkultury byłam przekonana, że zajdę w ciążę od razu jak tylko zacznę się starać. Okazuje się, że wcale nie jest tak łatwo i zaczynam to już przeżywać. Mam 30 lat. Zwlekaliśmy wcześniej, bo praca niepewna, bo finansowo średnio i w sumie teraz myślę, że to było i mądre i głupie (może brzmi nielogiczne, ale myślę, że mnie zrozumiecie😉). Mam do Was miliony pytań, przyjmjecie mnie? :)


Rozgość się, siadaj i o sobie opowiadaj. Zaparz, ziółka, meliski. Siadaj przy kominku i nawijaj :)

Ale jeżeli tu przebywasz to pakiet obowiązkowy musisz znać
Na owulacje
1. Zmieniasz avatar na płodny
2. Gotujesz ogórkową
3. Prosisz ew. Verone o czary mary

:D

Nie pytaj czemu, każda co to wykonała zaszła 😂 😂

Nie umiesz przyjąć komplementu[emoji23]

Lepsze to niż usłyszeć od kobity ginekolog. No mówi Pani, że boli przy penetracji tak? No widocznie ma takiego wielkiego!
NO se myśle gdzie niby, chyba nochal 😂 😂

Rano już serwer diagnostyki działał.
Beta <0,2.
Smutne Walentynki :( czekam na okres, powinien być dzisiaj.

Wielka szkoda :(

Trzymaj się nam!
 
reklama
Myślałam, że tylko moje zapoznanie z menem było oryginalne. A gdzie? na przystanku autobusowym. Zapytał czy wiem kiedy odjeżdża a ja na to, że niestety nie jadę to linią i się zaczeło 🙄 🙄 słowo"niestety" obudziło w nim szanse na podryw :-D:-D.

To co widać u dołu pod postami ;) wcześniej się nie udzielałam na żadnym forum to może nie wiem jak to się nazywa 🙉 a może masz już od dawna, a ja jestem niespostrzegawcza 🙉

To suwaczek :)

Wchodzisz na stronę suwaczek pl i sobie tworzysz własny taki jaki chcesz i Ci się podoba. Na końcu masz link, który musisz wkleić na profilu (klikając w swój nick i sygnaturę) ;) W razie czego pisz pw wyjaśnie :D

23,6 beta, nie za malo?

Pieknie!! Gratulacje :)

Teraz tylko przyrost sprawdzić i z górki :)
 
:eek::eek:
Kobity!

Okres to normalnie zaraz mi macice rozsadzi. Jeju dawno mnie tak nie męczyło - to jakiś koszmar jest normalnie. Zawsze jak tak nawalało to szło z niedrożnej strony...

Czyżbym miała znów takie "szczęście" że znów idzie owulacja drugi cykl z rzędu po niedrożnej stronie? :eek::eek:
No z lekka bym się wkurzyła... a może właśnie tak ma być eh... :crazy:

I oczywiście zero przeciwrozkurczowych w domu :growl:
 
:eek::eek:
Kobity!

Okres to normalnie zaraz mi macice rozsadzi. Jeju dawno mnie tak nie męczyło - to jakiś koszmar jest normalnie. Zawsze jak tak nawalało to szło z niedrożnej strony...

Czyżbym miała znów takie "szczęście" że znów idzie owulacja drugi cykl z rzędu po niedrożnej stronie? :eek::eek:
No z lekka bym się wkurzyła... a może właśnie tak ma być eh... :crazy:

I oczywiście zero przeciwrozkurczowych w domu :growl:
Wino pij! Wino pomaga :D
 
reklama
Ja właśnie jestem na godzinie 10 rano. Przynajmniej jest jakaś lektura do kolacji 😂 😂 i 🦌 czyta ...

Oj co do ładnych ginekologów to ja tam wole z lekarzy ładnych stomatologów 😍😍😍, od razu znieczuleni nie trzeba, jak ślinotok to pomyśli, że od wacików i takie tam :)


Wiecie co mówi ginekolog jak kończy pracę i wychodzi z gabinetu?? "Wreszczie twarze" ;)

A wiecie jak sie żegnają lekarze?
okulista - do zobaczenia
laryngolog - do usłyszenia
ginekolog?
- jeszcze do Pani zajrze :-D:-D

Hahahaha, zgadzam się co do stomatologa!! Zawsze jak wychodzę od swojego to sobie powtarzam, że jakbym pamietała jaki jest przystojny to bym nie zwlekała tak długo z wizytą 😂
 
Do góry