reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki - I połowa 2020 roku

Dziewczyny, nie wytrzymalam i zrobiłam test dziś, jutro pójdę na bete i będę miała pewny wynik, bez takich domysłów jak teraz. Sama nie wiem co myśleć o tych testach...
 

Załączniki

  • IMG_20200216_181043.jpg
    IMG_20200216_181043.jpg
    777,4 KB · Wyświetleń: 120
  • IMG_20200216_181157.jpg
    IMG_20200216_181157.jpg
    521,3 KB · Wyświetleń: 123
reklama
Zazdroszczę [emoji846] Jak zajde w ciążę to na pewno to rozważę. Bogu dzięki Antos mimo tych błędów miał tylko zapalenie płuc z powodu przedłużającego się porodu. Za to ja miałam niedotlenienie mózgu/albo udar. ( Nie wiadomo co bo szpital to zignorował i nie zrobił RTG, dowiedziałam się dopiero na wizycie u okulisty, wg szpitala wszystko było ok) Na szczęście bardzo niewielkie i odbiło się tylko na wzroku ( nigdy nie będę mogła jeździć samochodem bo widzę źle odległości, zlewają mi się obrazy)
A w karcie tak nakłamali ( nie byłam świadoma) od razu kazali podpisać. Długo by opowiadać...
Tylko, że z tego co ja wiem to misi być położna ze szpitala w którym rodzisz.
 
ale medicover ma II stopień referencyjności- to dość bezpieczny szpital na rodzenie. Mają oiom noworodkowy - dziecko w przypadku komplikacji ma dobrą opiekę.
Minus to cena bo ok 12 tys, ale jest prywatna sala, tata może też spać i ma wygodnie :) może też być przy cesarce.

wiesz co, już 10 lat przed ciąża wiedziałam że nie mając pewności że stać mnie na prywatna cesarkę poprostu w ciąże nie zajdę 😜
bardzo histerycznie reaguje na ból nad którym nie panuje (ból po operacji to coś innego - wiesz że jest i wiesz że w konkretnych ruchach boli bardziej - miałam jedną operację i to jest dla mnie do zniesienia), wiem że przy bólu przy skurczach mogłabym zwyczajnie nie współpracować, nie chce ryzykować cięcia lub pęknięcia krocza i generalnie uważam że poród to dość przykra i brzydka czynność fizjologiczna - magii dla mnie w tym nie ma.
A tak na serio winne są studia 🙄 po roku na ginekologii i neonatologii nie mam ani jeden koleżanki po fachu rodzącej naturalnie - wszystko cc z wyboru. Kobiety przed dziećmi nie powinny być na te zajęcia wpuszczane :)
jak to mówią nieświadomy lepiej śpi :)
Absolutnie nie zamierzam wpływać na Twoją decyzję, bo uważam że każdy ma prawo o sobie zdecydować. Podejrzewam, że CC planowana jest też inna niż moja - nagła, ratująca życie. Chcę tylko uczulić na pewną sprawę o której ja nie wiedziałam - bo ja rodziłam naturalnie, a później skończyło się cc. Chodzi mi o zrosty. Ja już 4 miesiące z nimi walczę. To niestety nie jest zwykła operacja. Ja również jedną miałam i to w podobnych okolicach z 10cm blizną. CC to zupełnie coś innego i te cholerne zrosty. Pamiętaj o fizjoterapeucie po. Koniecznie!!! To dobra rada.
 
Dziewczyny, nie wytrzymalam i zrobiłam test dziś, jutro pójdę na bete i będę miała pewny wynik, bez takich domysłów jak teraz. Sama nie wiem co myśleć o tych testach...
Widać kreski [emoji846]
Na pierwszym to nawet nie cień. Już tyle testów obejrzałam zazwyczaj te zaróżowione okazują się pozytywami. Te szare są niepewne
 
reklama
Moja owulacja soe popsuła. Testy owu nie wychodzą a teoretycznie wlansie dziś powinien być pozytyw bo 17 dc a 19 powinna być owu a tu kreseczka taka mega bladziutki. Może ten lek na grypę wstrzymał owu.
Ja w ogóle mam wrażenie, że każdy lek wpływa na moją owulacje i @. Każde przeziębienie, jakaś drobnostka u mnie i już cyrk na kółkach 😀
 
Do góry