reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki - I połowa 2020 roku

Jejku wy o porodach itd a gdzie tu jeszcze u mnie droga pokonywana przez plemnik 😂 😂


Trzeci dzień krwawie oho zaczyna się normować do tego co było w moim ogranizmie przez większość żywota 🤔🤔

I na tym pewnie koniec 😜

🤪Przynajmniej w czwartek sobie zjem pączucia z domowego wypieku w kawiarni o! A co tam raz można zaszaleć... w końcu ostatnia wyższa pensja w firmie...

A potem tylko zbieranie puszek, oddawanie szkalnych butelek normanie recykling pełną gębą 🤪🤪.Ulotki się porozdaje czy cos i dorobi o liście pozamiata o! 🤪🤪
Kurcze na te liście to będziesz musiała trochę poczekać 😉
 
reklama

Oj wcale nie taka jasna :) Super!

Co z Twoją pracą?

Obcieli mi pensje... 300 zł w plecy :growl:
I jeszcze pojedyńcze dyżury także... bida i nędza a pracy więcej ...

Przynajmniej okres się kończy...

Chłop mnie namawia na wycieczkę za graniczną. On oczywiście chce po najtańszych kosztach i coś wyczaił na tydzień za tysiaka do Turcji. Ale już dwa razy byliśmy i ciągle ta Turcja i ciągle i ciągle...
Z lekka mam jej dość, chodź tam ładnie.

No i miałabym urodziny zagraniczne, ale łeee... nie wiem czy mam nawet ochotę... nie bynajmniej na Turcje...
 
Negatywny . Normalne, że po skoku kreska jest jeszcze widoczna choć czasami od razu jest bladzioch. W tym owocnym cyklu np Krechę miałam równie mocną przez tydzień a później już nie miałam czym sprawdzić ale pewnie do dzisiaj byłyby pozytywne ;)
P.S. Jeśli któryś jest pozytywny to tylko ten ósmy od góry :)
Mam pytanko, jak robisz, żeby widzieć w tym zestawieniu swoje testy a nie te ich. Ja zrobiłam zdjęcia. Podstawily się info z moich testów ale takie
Screenshot_20200216-185058.jpeg
 
To przegapiłam :) Bomba!

Ale fajnie!

Ogromne gratulacje :)

Piękny początek roku dla Ciebie!

A "sprawca" jak zareagował? ;)

Dziękuję 😘
Radocha na maksa. Choć nie był zdziwiony w przeciwieństwie do mnie. 😉 Myślałam że z pół roku to potrwa minimum z 'moim szczesciem'.
Oj jeszcze tak wcześnie. A ja taka zielona w tym temacie 😋 czy wizyta jutro u lekarza ma jakikolwiek sens? udało mi się zabookowac jakiś termin w Medicover przed pracą na 'konsyltacje'.?może chociaż jakieś skiero na badania podstawowe dadzą 🙂
 
Dziękuję 😘
Radocha na maksa. Choć nie był zdziwiony w przeciwieństwie do mnie. 😉 Myślałam że z pół roku to potrwa minimum z 'moim szczesciem'.
Oj jeszcze tak wcześnie. A ja taka zielona w tym temacie 😋 czy wizyta jutro u lekarza ma jakikolwiek sens? udało mi się zabookowac jakiś termin w Medicover przed pracą na 'konsyltacje'.?może chociaż jakieś skiero na badania podstawowe dadzą 🙂


A kiedy ta wizyta?

Serduszko to tak widać koło 6 tyg. mniej wiecej czasem wcześniej czasem ciut później ;)
 
reklama
Do góry