reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Staraczki - I połowa 2020 roku

reklama

Daraa_94

Fanka BB :)
Rozwiązania
0
U mnie wczoraj 10mm i @ na horyzoncie
Jasne że tak! Większość kobiet nic nie czuje tylko okres się spóźnia :) nadzieja jest zawsze! Nawet jak gin mówi że za cienkie endometrium albo nie wiadomo co. Natura nas zaskakuje nie raz i lekarzy też.

Morphi

Rozwiązania
0
Cześć dziewczyny! Ja również gratuluje wszystkim II kreseczek! Az uciecha dla oczu widząc i czytając 😁. Mam nadzieje ze wszystkie niedługo będziemy w wątkach jako przyszłe mamusie już się wypowiadać 😁. U mnie 4 dni do @. Jedyne co to ciągniecie podbrzusza i typowe objawy jak na @, wiec zobaczymy- choć nie łudzę się ze udało się w tym cyklu. Zastanawia mnie tylko czy objaw implantacji- tj plamienie jest zawsze? Jakoś nie mogę dobrnąć do tej informacji.. Czy tak bezobjawowo i plamienia tez możliwe? Staramy się o pierwszego dzidziusia a jakoś nie wierze do końca internetom.. wiadomo działa to różnie, jak było u Was kobitki?🤔🤔🤔😁🤨
Ja nie miałam żadnych objawów ani plamienia implantacyjnego więc nie wiem :)

Daraa_94

Rozwiązania
0
Ale z kim bym nie rozmawiała to każda mówi, że to plamienie było. Też mnie to zastanawiało

Mikstura

Rozwiązania
0
Hahaha
No dokładnie.. Mi właśnie bratowa tak dowaliła.. "no wiesz, nam szczęście od razu się udało" a ja wiem ze ściema bo ta chyba zapomniała że po ich slubie tak się złożyło że mieszkalam z nimi i chcąc nie chcąc wiele rozmów słyszałam i wiele widziałam.. A ta teraz po paru latach mi mówi że im się udało od razu..
Chyba że miała na myśli od razu po zjedzeniu ogorkowej.. Muszę dopytać

reklama

Daraa_94

Rozwiązania
0
Skąd on może być pewny tego? Lepsze takie grube do ciąży niż za cienkie przecież. Na Twoim miejscu nie poddawałabym się złym myślom póki okres nie przyszedł:)
A ja nie znam nikogo kto miał plamienie implantacyjne.
Do @ jeszcze było 9 dni jak sprawdzał i mówi, że widzi że niedługo @ i mówił o endo że tez na @. Wczoraj się podłamałam a dziś sama nie wiem co myśleć.

Nie wiem czy tak gadają bo tak trzeba czy co...

Autor Podobne tematy Forum Odpowiedzi Data
Verona26 Staramy się 2500
A Staramy się 62
PaulinaF Staramy się 20
N Staramy się 3
Blaankaa Staramy się 12365
Do góry