reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki - I połowa 2020 roku

reklama
Absolutnie nie zamierzam wpływać na Twoją decyzję, bo uważam że każdy ma prawo o sobie zdecydować. Podejrzewam, że CC planowana jest też inna niż moja - nagła, ratująca życie. Chcę tylko uczulić na pewną sprawę o której ja nie wiedziałam - bo ja rodziłam naturalnie, a później skończyło się cc. Chodzi mi o zrosty. Ja już 4 miesiące z nimi walczę. To niestety nie jest zwykła operacja. Ja również jedną miałam i to w podobnych okolicach z 10cm blizną. CC to zupełnie coś innego i te cholerne zrosty. Pamiętaj o fizjoterapeucie po. Koniecznie!!! To dobra rada.

dziekuję :) po cesarce niezmiernie ważne jest bardzo szybkie pionizowanie nawet po 6h, najlepiej jeszcze pod wpływem znieczulenia - mniej boli i jest łatwiej a każde kolejne wstanie łatwiejsze.
Wiele (większość ?) kobiet leży nawet 24 wtedy zrosty są gwarantowane i ból okropny. Widziałam i takie i takie pacjentki - różnica jest faktycznie ogromna więc dzięki za dobrą radę ❤️
 
Źle wspominasz cesarkę? Ja mam dwie za sobą - jedna że wskazań medycznych, druga poniekąd z mojego wyboru i nie mam strasznych wspomnień [emoji6]

Ja niestey fatalnie. Miałam ja ze wskazań medycznych, dwa dreny w brzuchu i zamknięty oddział dla odwiedzających... po prostu dramat. Nie miałam siły się ruszyć dosłownie [emoji26]
 
dziekuję :) po cesarce niezmiernie ważne jest bardzo szybkie pionizowanie nawet po 6h, najlepiej jeszcze pod wpływem znieczulenia - mniej boli i jest łatwiej a każde kolejne wstanie łatwiejsze.
Wiele (większość ?) kobiet leży nawet 24 wtedy zrosty są gwarantowane i ból okropny. Widziałam i takie i takie pacjentki - różnica jest faktycznie ogromna więc dzięki za dobrą radę [emoji173]️

Mnie pionizowali po 12h... najgorsze co może być
 
dziekuję :) po cesarce niezmiernie ważne jest bardzo szybkie pionizowanie nawet po 6h, najlepiej jeszcze pod wpływem znieczulenia - mniej boli i jest łatwiej a każde kolejne wstanie łatwiejsze.
Wiele (większość ?) kobiet leży nawet 24 wtedy zrosty są gwarantowane i ból okropny. Widziałam i takie i takie pacjentki - różnica jest faktycznie ogromna więc dzięki za dobrą radę [emoji173]️

Mowisz ze ma tp znaczenie jeśli chodzi k zrosty?
 
reklama
Do góry