reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Staraczki - I połowa 2020 roku

Verona26

Fanka BB :)
Rozwiązania
0
Ja nie miałam żadnego plemienia. Moim akurat objawem implantacji były 3 dniowe migreny. I kilkusekundowe dość ostre klocie w podrzuszu I to wszystko reszta objawów jak przed okresem
No właśnie słyszałam różne opinie, dlatego dopytuje. Bo wśród znajomych większość twierdziła, ze bylo. Stad tez zastanawiało mnie czy fsktycznie czy nie, no przecież nikomu nie zajrzę tam i nie sprawdzę

reklama

Dwa+Trzy

Rozwiązania
0
Na pewno ten link?
Na pewno :) Mnie od razu przekierowuje.

locala

Rozwiązania
0
Ja mialam, ale poronilam
No właśnie słyszałam różne opinie, dlatego dopytuje. Bo wśród znajomych większość twierdziła, ze bylo. Stad tez zastanawiało mnie czy fsktycznie czy nie, no przecież nikomu nie zajrzę tam i nie sprawdzę

Anka2904

Rozwiązania
0
Do @ jeszcze było 9 dni jak sprawdzał i mówi, że widzi że niedługo @ i mówił o endo że tez na @. Wczoraj się podłamałam a dziś sama nie wiem co myśleć.

Nie wiem czy tak gadają bo tak trzeba czy co...
Ja bylam przeciez u gina kilka dni temu (tydz przed @) i on odwtotnie powiedzial ze endometrium grube ale takie moze byc i w ciazy tak samo jak i przed @ to ciekawe jak twoj od tazu widzi @

reklama

Matka. Wariatka

Rozwiązania
0
No właśnie słyszałam różne opinie, dlatego dopytuje. Bo wśród znajomych większość twierdziła, ze bylo🤷🏻‍♀️🤷🏻‍♀️🤷🏻‍♀️. Stad tez zastanawiało mnie czy fsktycznie czy nie, no przecież nikomu nie zajrzę tam i nie sprawdzę 😳😂😁😁
Hmmm nie wiem czy to ma jakis sens ale u mnie w dniu kiedy powinna być implantacja mniej więcej zrobiło się w pewnym momencie bardzo bardzo słabo i zimno. Poczułam się tak źle, że musiałam się położyć. Nie zauważyłam plamienia ale z tego co czytałam to inne dziewczyny miały coś bardzo podobnego. Choć to wcale nie musi być to i nie musi nic oznaczać 🤷‍♀️

Autor Podobne tematy Forum Odpowiedzi Data
Verona26 Staramy się 2496
A Staramy się 62
PaulinaF Staramy się 20
N Staramy się 3
Blaankaa Staramy się 12365
Do góry