reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki - I połowa 2020 roku

Mnie pionizowali po 12h... najgorsze co może być

przykro mi że miałaś takie doświadczenia :( z cc koleżanek - ale faktycznie w prywatnym szpitalu z pewnie trochę innym podejściem do pacjenta - każda mówi że to najlepszy wybór w ich życiu. Pionizowane szybko, z lekkim znieczuleniem, 2 dni później śmigały jak dziewczyny po SN.
 
reklama
ogromne - fizjoterapeuci mówią że szybkie pionizowanie jest najbardziej istotne
Tu jedna wypowiedz - prowadzi ten kanał fizjoterapeuta
Ja miałam szybką pionizację, ale w moim przypadku to nic nie dało, ale to prawda, że możliwie szybka pionizacja jest bardzo ważna.
 
przykro mi że miałaś takie doświadczenia :( z cc koleżanek - ale faktycznie w prywatnym szpitalu z pewnie trochę innym podejściem do pacjenta - każda mówi że to najlepszy wybór w ich życiu. Pionizowane szybko, z lekkim znieczuleniem, 2 dni później śmigały jak dziewczyny po SN.
To zazdroszczę w tym pozytywnym sensie. Ja mam niestety zupełnie inne doświadczenie, ale tak jak mówię - podejrzewam, że planowane CC wyglada zupełnie inaczej i nie ma tylu skutków ubocznych - głęboka anemia i inne.
 
Cudownie! Gratuluję [emoji3]
Kurde zazdroszczę że macie możliwość zrobienia w weekend badań. Ja pójdę dopiero we wtorek a wyniki odbiorę we środę ( jak powiem że chcę pilnie to będę w ten sam dzień ok 15, ale do 16 jestem w pracy). Nie mamy systemu żadnego żeby można było sprawdzić wyniki w necie :) tylko można odebrać papierek ;)
 
dziekuję :) po cesarce niezmiernie ważne jest bardzo szybkie pionizowanie nawet po 6h, najlepiej jeszcze pod wpływem znieczulenia - mniej boli i jest łatwiej a każde kolejne wstanie łatwiejsze.
Wiele (większość ?) kobiet leży nawet 24 wtedy zrosty są gwarantowane i ból okropny. Widziałam i takie i takie pacjentki - różnica jest faktycznie ogromna więc dzięki za dobrą radę ❤️
Ja byłam po 6h pionizowana, od razu musiałam chodzić dwa piętra wyżej do maluszka i rzeczywiście w piątej dobie już śmigałam na zakupach w supermarkecie, więc bez problemu doszłam do siebie.. jednak chodziłam też do fizjo uro ginekologicznej, żeby pracować z blizna, bo zrosty są czymś naturalnym po każdej tego typu operacji.. A teraz jak zaszłam w ciążę tylko się modliłam, żeby ciąża się nie zagnieździła w bliźnie i oczywiście mam myśli, żeby wszystko było ok, nie rozeszła się blizna itd., a moje przyjaciółki szczęściary nie mają tego typu kłopotów 🤷🤷 Ja zawsze chciałam mieć trójkę dzieci (wiem że CC nie przeszkadza), ale marzyłam o naturalnym porodzie, a tu los takie psikusy robi ☺️ Najważniejsze to dobro swoje i dziecka, no i w sumie w dzisiejszych czasach mamy możliwość decyzji przy tym ogromie wiedzy, więc każda zrobi jak uważa ☺️
 
reklama
Do góry