reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki - I połowa 2020 roku

reklama
Ja robiłam.Pinka będąc już w ciąży 2 dni po spodziewanym terminie @. Wyszedł taki bladzioch że od razu się przestraszyłam że coś nie tak. Poleciała do apteki po drugi A tam piękne II tłuste kreski [emoji4] także ja im mega nie ufam.. Masz dla porównania [emoji4]
A dlaczego masz taka opinie o tym tescie?
1580731800971.jpeg
1580739346608.jpeg
 
Ja dzisiaj na szybko po pracy dorwałam coś takiego. Nie miałam czasu więc wzięłam pierwszy który nie był pinkiem. Wrzuciłam go teraz w google ale ma słabe opinie...
 

Załączniki

  • pobrane (1).jpeg
    pobrane (1).jpeg
    16,5 KB · Wyświetleń: 47
Z tymi testami to jak się trafi. Ale te z DOZ płytowe są dobre... Ja zamiawialam na allegro takie jak na zdjęciu i ciążę przy becie ok 5 wykrywaly... cienie były Ale to oznaczało ciążę jak robiłam w 23 dc wyszła biel i biel pozostała
Ja dzisiaj na szybko po pracy dorwałam coś takiego. Nie miałam czasu więc wzięłam pierwszy który nie był pinkiem. Wrzuciłam go teraz w google ale ma słabe opinie...
Screenshot_20200121-213728_Allegro.jpeg
 
reklama
Do góry