reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki - I połowa 2020 roku

reklama
Cześć dziewczyny, jestem z lekka skołowana może Wy mi coś doradzacie.. Jako ze byłam dziś badać tarczyce przy okazji zrobiłam betę(@ dalej się spóźniała bodajże 2dzien- choć z nia różnie bywa ostatnio i się lubi przesuwać.. no ale licząc FLO, obsuwa była). Po powrocie z labo, od rana mam kłucia lewej strony i od rana na jednej wkładce (sory za dosadność)lekkie brązowe plamienia+”śluz”,plus bardzo niewielkie różowe nitki.. i tyle.. Nigdy tak nie miałam od X lat odkąd pamietam,zawsze mocne cykle i krwistosc🩸😩.. Za zwiastun okresu trgo nie biore(ew coś się zepsuło) gin dopiero 4.03.. Nie jestem z tych szukających na sile, ale zastanawia mnie to czy brać to za jakiś ewenement tego cyklu czy what😤😤? Beta z rana 0.10.. Mogło dopiero po niej dojść do zagnieżdżenia?! Ale 14dni (gdyby owu miała
się przesunąć) ostatni raz działaliśmy.. Później nie ma opcji bo stary w pracy za granica.. Co tu myśleć? Miałyście coś podobnego? 🥵🥵
 
Mi dość szybko pokazał ciazez

A i tak bezkonkurencyjne są testy clearblue. I nie oszukują
Dla mnie też clearblue najlepsze. Gdy byłam w ciąży to te paskowe owszem z dnia na dzień były ciemniejsze ale clearblue od razu po zrobieniu pokazał tłustego plusa nawet nie czekalam a na paskowych po 5 minutach wychodzilo dopiero. Robiłam po 2 paskowe przez 2 dni i na 3 dzień clearblue. Dołączam zdjęcie jak to wyglądało.
 

Załączniki

  • IMG_20200221_170413.jpg
    IMG_20200221_170413.jpg
    209,6 KB · Wyświetleń: 81
reklama
Do góry