reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki - I połowa 2020 roku

reklama
Hej dziewczyny w końcu @ przyszła po tym duphastonie ahh skończę krwawić pojde do gin niech mi jakieś badania porobi bo to nie jest normalne że starasz się o dziecko @ ci się spóźnia beta i testy negatywne i jakbym tego duphastona nie wzięła to nie wiadomo kiedy ta @ by przyszła... A wiadomo nowy cykl nowe starania, potem pogadam z nim kiedy przyjść by jakiś monitoring zrobić bo w sumie w czerwcu przestałam brać antykopy cykle 28-30 dni, a może ja wogole owulacji nie mam, choć objawy i testy owu pokazywały ze jest.
No właśnie, nowy cykl nowa szansa. A ja ciągle w zawieszeniu [emoji19]
 
No właśnie, nowy cykl nowa szansa. A ja ciągle w zawieszeniu [emoji19]
Nie dostałaś jeszcze krwawienia? Byłaś u gina? Mój po zrobieniu kontrolnego usg pozwolił na starania od razu po ciąży biochemicznej, krwawienie organizm potraktował jak okres tylko owu się przesunęła o kilka dni.
 
Nie dostałaś jeszcze krwawienia? Byłaś u gina? Mój po zrobieniu kontrolnego usg pozwolił na starania od razu po ciąży biochemicznej, krwawienie organizm potraktował jak okres tylko owu się przesunęła o kilka dni.
Byłam u gina w czwartek, nic nie było widać, kazała czekać aż się rozkręci. Ale jak na razie cisza. W piątek jednorazowe brązowe plamienie, wczoraj to samo a potem nic... No i czekam pełna obaw czy to aby nie pozamaciczna. Nawet wczoraj piżamę sobie kupiłam bo moje już zniszczone, a jak bym trafiła do szpitala to nie miała bym.
 
reklama
Ja robiłam betę i sprawdzałam przyrost i wszystko jest ok, ale dopóki nie usłyszę od lekarza, ze wszystko jest okej, to mam milion myśli [emoji85] rozumiem Cię[emoji120][emoji173]️ Ale myśl pozytywnie, tez się staram! To CUD[emoji120]

Mam identycznie. Mam nadzieje, ze w tym tygodniu uda mi się dosyć na wizytę.
 
Do góry