reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki - I połowa 2020 roku

Jak wam mija niedziela? Ja jeszcze w piżamie [emoji33]. Musze się ogarnąć trochę i zabieram się za gotowanie obiadku. Tylko nie mam pomysłu... Może coś podpowiecie?
 
reklama
Dziewczyny potrzebuje rady za 3 dni powinnam dostac @. Dziś mam 25dc z 28 ogólnie mam regularne cykle. A dziś rano obudził mnie potworny ból w krzyżu!! Ciągnie mnie tak jak na @ a dalej nic nie ma :/ już sama nie wiem co myśleć czy już wszystko stracone czy jest szansa czy o co chodzi. :/
 
Hej dziewczyny. Pytałam was wczoraj o testy, ale już mi ta wiedza nic nie da :(
Wczoraj dwa testy z kreskami, a dzisiaj dwa negatywne. I okres :(
Zaczynam 13 cykl z brakiem chęci do dalszej walki. Od wtorku zaczynam Aromek ale zastanawiam się po co skoro to i tak nie da nic.

Czy możecie mi napisać, ile dni po sprawdzonej na monitoringu owulacji dostajecie okres lub plamień zwiastujących okres?
 
Jak wam mija niedziela? Ja jeszcze w piżamie [emoji33]. Musze się ogarnąć trochę i zabieram się za gotowanie obiadku. Tylko nie mam pomysłu... Może coś podpowiecie?
Hej dziewczyny, u mnie leniwie.
Dziś robię na obiad spagetti. A wczoraj mieliśmy piersi z kurczaka bez tłuszczu smażone w papirusie.

Jutro wracam do pracy, strasznie mi się nie chce 😏 byłam tydzień na L4. Jakas infekcja wirusowa dróg oddechowych mi się przypałętała.
Ciekawi mnie jak się skończy ten cykl. Bo trafiło idealnie podczas owulki po 39 stopni gorączki. Miałam ją mieć w środę. Ostatnie boboseksy były 3 dni przed owulką. Potem kolejnego dnia już mnie źle samopoczucie dopadło, lekarz i L4. Codziennie gorączka. I teraz już mi lepiej i zauważyłam wodnisty śluz jakby płodny :unsure:
Więc albo zostało tak jak było i 3 dni przed wystarczyło, albo bezowulacyjny będzie przez chorobę, albo mi się przesunęła jakoś na teraz dopiero. Dziś mam 21dc 😉
 
Jak wam mija niedziela? Ja jeszcze w piżamie [emoji33]. Musze się ogarnąć trochę i zabieram się za gotowanie obiadku. Tylko nie mam pomysłu... Może coś podpowiecie?
Ja nadal cierpię na ból korzonek więc też w piżamie leżę cały dzień w łóżku. Wczoraj gotowalam łopatke w sosie z kaszą, dziś nic, obiad dostaliśmy od teściów.
Śniło mi się że robiłam test i były 2 kreski 😂
Jutro będzie 9 dni do spodziewanej miesiączki, czy warto iść jutro rano na betę?
 
reklama
Do góry