reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki - I połowa 2020 roku

Ja wstałam około 10tej, wstawiłam rosół ogarnęłam się i poszłam dalej spać😂 ale tylko na godzinkę😁
Jutro jeszcze odpoczywam ostatni dzień na l4 po grypie a potem do pracy.
Owu powinnam mieć w ciągu 3 dni, miałam się wstrzymać ze staraniami ze względu na grypę i antybiotyk ale już mi w sumie przeszło, więc chyba jednak nie odpuszczę tego cyklu
 
reklama
Niestety Pink test, dopiero po zakupie przeczytałam na jego temat złe opinie. A jaki test poleciła byś? To podjadę jutro rano do apteki
Ja akurat nie mam doświadczeń w tym temacie. Może dziewczyny obeznane bardziej się wypowiedzą?
Ale z tego co tu wyczytałam to najlepszy jest clearblue. A potem te z apteki DOZ ich markowe chyba.
Ja będę kupować tylko te dwie marki chyba.
 
Ja nadal cierpię na ból korzonek więc też w piżamie leżę cały dzień w łóżku. Wczoraj gotowalam łopatke w sosie z kaszą, dziś nic, obiad dostaliśmy od teściów.
Śniło mi się że robiłam test i były 2 kreski [emoji23]
Jutro będzie 9 dni do spodziewanej miesiączki, czy warto iść jutro rano na betę?
Tak, to może być proroczy sen. Mojej siostrze śniło się ostatnio że jestem w ciąży i się sprawdziło. [emoji6]
 
Hej dziewczyny. Pytałam was wczoraj o testy, ale już mi ta wiedza nic nie da :(
Wczoraj dwa testy z kreskami, a dzisiaj dwa negatywne. I okres :(
Zaczynam 13 cykl z brakiem chęci do dalszej walki. Od wtorku zaczynam Aromek ale zastanawiam się po co skoro to i tak nie da nic.

Czy możecie mi napisać, ile dni po sprawdzonej na monitoringu owulacji dostajecie okres lub plamień zwiastujących okres?

Około 14 dni od owu dostaje okresu. Nie mam plamienie razu rusza regularny okres.
 
Hejka, u mnie po tym letrozolu na stymulacje testy owu białe więc chyba nie podziałał. Wydaje mi się też że szyjka jest nisko więc dzieci z tego nie będzie raczej [emoji848]
 
Dopiero idę na monitoring w czwartek, wiem że wtedy się okaże czy działa ten lek czy nie ale jakoś jestem sceptycznie nastawiona. Mam dzisiaj teoretycznie 8 dc a praktycznie 21 dc bo gin od 16 dc zaczął mnie stymulować lekami jakbym była w 3 dniu dopiero.
Hej. A byłaś na monitoringu? Który dzień cyklu masz.
 
reklama
Cześć dziewczyny. U mnie 28dc (przy cyklach przed stymulacją 31/32dniowe, w trakcie stymulacji 29dniowe). Dzisiaj test negatywny. Pozytywny test owolacyjny w 16dc, Ale progesteron w 22dc niecałe 9. Więc czekam na 1dc.
 
Do góry