reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki - I połowa 2020 roku

Załączniki

  • Screenshot_20200323-150252_Amazon Shopping.jpg
    Screenshot_20200323-150252_Amazon Shopping.jpg
    294,3 KB · Wyświetleń: 74
reklama
U mnie owulacja wiec troche zajeta jestem 🤣🤣🤣 a tak serio to pisze licencjat, ucze sie języka i ogladam seriale bo duzo czasu wolnego...juz mam dosc tego siedzenia w domu😒 nawet do rodziny nie mozna pojechac ehhh
 
Ja się nie wstrzymuje, tyle miesięcy nie wychodzi, co ma być to będzie.
Wirusy były są i będą różne...
Dziewczyny! Możecie napisać która wstrzymuje się ze staraniami z powodu wirusa a która nie?
W którym cyklu z torbielami Ci się udało?
Ja je mam i ciągle nie wychodzi...
Ból podobny do owulacyjnego może świadczyć o torbieli, nie chce Cię straszyć, bo sama się z tym zmagam i aktualnie jestem w ciąży, ale lekarz mówił, że jeśli nie ma nagłego bardzo silnego bólu to żeby nie panikować [emoji6] a może coś tam w okolicy Cię zaklulo? Niekoniecznie jajnik?
 
A ja się zastanawiam jak to było z ta moja owu czy faktycznie była już w 15 dc zamiata 19 i czemu tak się stało i czy udało się. Coprawda mic a nic nie czuje ale zawsze cień szansy jest. Bardzo bym chciała mimo obecnej sytuacji w świecie. Moja ciąża i tak będzie wysokiego ryzyka czeka mnie siedzenie w domu woec czy teraz czy później to i tak mnóstwo wyrzeczeń. No bardzo bym chciała ar narazie 4 dni po owu brak objawów ciąży...
Trzymam kciuki :) może akurat się uda w tym cyklu czego Ci bardzo życzę :)
 
Ja po odstawieniu jeden cykl cały miałam sutki takie bolące że nie wiedziałam co się dzieje. Potem przeszło. Owulacje mogłaś mieć szybciej niż dzisiaj. Hormony teraz muszą wrócić do normy po antykoncepcji i jeszcze biochemicznej :)
Kochane powiedzcie mi. Przypomne ze 2 tyg temu poronilam w 4+4 ciaze...biochemiczna zaraz po odstawieniu antykoncepcji. Robilam wtedy testy owulacyjne itp ale na owulacje nic nie czulam. Po stracie od razu mozemy sie starac. Robilam testy owulacyjne bo mi sie przesunelo troszke ale chodzi o to iż..2 dni temu wyszedl mi mega pozytyw wiec owulacja wypada dzis. I czy mozliwe ze prz3z to mam bardzo wrazliwe i bolesne sutki? Czy to ok? W tamtym cyklu nic takiego nie mialam...w ogole nie przypominam sobie zeby kiedykolwiek no ale antykoncepcyjne bralam spory czas wiec juz zapomnialam jak to jest w owulacje. Generalnie moze byc to przyczyna dzisiejszej owulacji? Hormony itp...?
 
reklama
Ja po odstawieniu jeden cykl cały miałam sutki takie bolące że nie wiedziałam co się dzieje. Potem przeszło. Owulacje mogłaś mieć szybciej niż dzisiaj. Hormony teraz muszą wrócić do normy po antykoncepcji i jeszcze biochemicznej :)
Robilam testy owulacyjne od 5dc i wypada ze miedzy wczoraj a dzis owulacja poniewaz przedchwila powtorzylam test i poziom lh juz opada😊
 
Do góry