reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki - I połowa 2020 roku

Hej 8-) Witam Was cieplutko :-)
My juz bylismy gotowi na zrobienie badan nasienia i ja zrobienia AMH.. ale potem nie bylo jak bo ten korono... a tu takie cos :-)
Dziewczyny..Wiem jak jest Wam ciezko.. Ja tez z kazdym negatywnym testem wpadalam w zle nastroje...Potem przestslam je robic.. Az naprawde sobie ten caly cyrk odpuscilam. Nawet witamin juz nie bralam..Skupilam sie na tym co mam..
Jeszcze raz tule Was goraco...😘😘
 
reklama
Hej 8-) Witam Was cieplutko :-)
My juz bylismy gotowi na zrobienie badan nasienia i ja zrobienia AMH.. ale potem nie bylo jak bo ten korono... a tu takie cos :-)
Dziewczyny..Wiem jak jest Wam ciezko.. Ja tez z kazdym negatywnym testem wpadalam w zle nastroje...Potem przestslam je robic.. Az naprawde sobie ten caly cyrk odpuscilam. Nawet witamin juz nie bralam..Skupilam sie na tym co mam..
Jeszcze raz tule Was goraco...[emoji8][emoji8]
Ja testów nie robię (ale robiłam) bo szkoda mi kasy i patrzeć na tą biel
Mi zostały jeszcze 4 tabletki ovarinu i wczoraj już mówiłam mężowi, że ja już nic nie biorę [emoji2356][emoji28]
 
Jest 6/7 dni po owulacji a ja od rana czuje taki bardzo delikatny bol jak na nadchodzaca @ 😭😭😭 powinna przyjsc za 9 dni ale po antykoncepcji i biochemicznej pewnie sie wszystko poprzestawialo...no nic pozostaje czekac. Jeszcze sie poklocilam z facetem to juz w ogole tragedia do kwadratu 🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️

Edit pojawily sie bole jajnikow, zawroty glowy ii temperatura mi skoczyla na 37.5
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Jest 6/7 dni po owulacji a ja od rana czuje taki bardzo delikatny bol jak na nadchodzaca @ 😭😭😭 powinna przyjsc za 9 dni ale po antykoncepcji i biochemicznej pewnie sie wszystko poprzestawialo...no nic pozostaje czekac. Jeszcze sie poklocilam z facetem to juz w ogole tragedia do kwadratu 🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️

Ten bol nie musi zwiastowac @. Moze to wlasnie nie to :) trzymam kciuki. Na pewno się udało :*
 
Ten bol nie musi zwiastowac @. Moze to wlasnie nie to :) trzymam kciuki. Na pewno się udało :*
No nie wiem. Jeszcze mnie zdenerwowala ta klotnia i sie troche nasililo... to by bylo za piekne zeby zaraz po biochemicznej sie udalo. Nie mam w zyciu takiego szczescia raczej
 
No nie wiem. Jeszcze mnie zdenerwowala ta klotnia i sie troche nasililo... to by bylo za piekne zeby zaraz po biochemicznej sie udalo. Nie mam w zyciu takiego szczescia raczej
Na spokojnie, na pewno wkrotce się uda ;)
A czy to bezpieczne od razu w pierwszym cyklu starać się o kolejne? Pytam z czystej ciekawości. Mi po poronieniu lekarz ginekolog kazał odczekać 3 cykle by wszystko wróciło do normy i żeby było dobrze.. ale nie wiem na ile to ma przełożenie do rzeczywistości. Co Ci mówił lekarz?
 
Na spokojnie, na pewno wkrotce się uda ;)
A czy to bezpieczne od razu w pierwszym cyklu starać się o kolejne? Pytam z czystej ciekawości. Mi po poronieniu lekarz ginekolog kazał odczekać 3 cykle by wszystko wróciło do normy i żeby było dobrze.. ale nie wiem na ile to ma przełożenie do rzeczywistości. Co Ci mówił lekarz?
Zalezy jakie to bylo poronienie czy samoistne czy z ingerencja lekarza oraz ktory tydzien. U mnie to byl 4+3 i samoistne. Wiec w sumie 4 dni po spozniajacej sie @. Owulacja sie przesunela o kilka dni w tym cyklu przez to. Lekarz mowil ze moge starac sie jak najbardziej i nie ma przeciwskazan. Podobmo czesto zdarza sie ze po biochemicznej w nastepnym cyklu zaskakuje...na to liczye wciaz puki nie ma krwawienia...ahh doczytalam mialas lyzeczkowanie to tak powinnas odczekac
 
reklama
Jest 6/7 dni po owulacji a ja od rana czuje taki bardzo delikatny bol jak na nadchodzaca @ [emoji24][emoji24][emoji24] powinna przyjsc za 9 dni ale po antykoncepcji i biochemicznej pewnie sie wszystko poprzestawialo...no nic pozostaje czekac. Jeszcze sie poklocilam z facetem to juz w ogole tragedia do kwadratu [emoji2356][emoji2356][emoji2356]
U mnie też ból jak na okres i kłótnia zaliczona [emoji106] za 5 dni ma przyjść...
 
Do góry